adopcja psa

Adopcja psa może odmienić raz na zawsze psie życie. Bohater poniższej historii doskonale o tym wiedział i zdecydował się podjąć taką decyzję. Dlaczego to zrobił? Odpowiedź jest prosta i oczywista. Nie mógł wytrzymać cierpienia tych zwierząt i postanowił działać, by im pomóc. Poznajcie tego niesamowitego człowieka. Jestem przekonana, że obywatele Serbii są bardzo dumni z mężczyzny i wcale im się nie dziwię. 

Adopcja psa odmienia najczęściej życie tegoż stworzenia. Wie o tym doskonale pewien bohater, który nazywa się Sasa Pejcic. Postanowił zrobić coś niesamowitego i adoptował blisko 400 zwierząt. Jak sam przyznaje, zrobił to, gdyż nie mógł dłużej patrzeć na cierpienie tych bezbronnych psów. 

Adopcja psa: mężczyzna uratował ponad 400 istnień

Sasa Pejcic stworzył pewnego rodzaju azyl dla psów. Jego siedziba jest w Serbii, skąd mężczyzna pochodzi. Cały świat zachwyca się pomysłem tegoż człowieka, który sprawił, że 450 zwierząt biega swobodnie po gigantycznym terenie należącym do azylu. Zwierzęta bawią się ze sobą przez cały dzień i to bez żadnych ograniczeń. 

Alternatywą dla bezdomnych zwierząt było złapanie przez hycla, które mogło zakończyć się tragicznie. W większości przypadków nawet śmiercią. Młody mężczyzna nie mógł na to pozwolić, więc stworzył placówkę, która zaczęła ratować bezpańskie stworzenia i pomagać im.