adopcja psa

Adopcja psa, to bardzo poważna i życiowa decyzja. Chyba każdy rodzic, przynajmniej raz w życiu usłyszał od swojej pociechy prośbę o wzięcie do domu psa. Ja sama, jak byłam mała, to wpadłam w wir takich pytań i nie było dnia, bym nie prosiła o to swoich rodziców. Uważam, że było to z pewnością jedno z moich największych marzeń. Nic dziwnego, przecież pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. 

Adopcja psa: o spełnianiu dziecięcych marzeń

Adopcja psa, jak już kiedyś wspominaliśmy, to bardzo poważna decyzja, która niesie za sobą wiele konsekwencji. Pewien mały chłopiec sam się o tym przekonał. Jak każde dziecko, marzył o posiadaniu zwierzaka, który będzie tylko jego. Hudson nie dość, że zyskał wreszcie swojego psiego przyjaciela, to przy okazji uratował psa ze schroniska. Była to wspólna korzyść. 

Jak do tego doszło?

Pewnego dnia tata Hudsona udał się do Atlanta Humane Society, które znajduje się blisko miejsca zamieszkania, w którym mieszkają. To właśnie tam mężczyzna zaadoptował 3-miesięczną suczkę, która jest mieszanką rasy owczarek australijski. Ten niezwykle uroczy czworonóg, stał się nowym członkiem rodziny. Adopcja psa po raz kolejny przyniosła szczęśliwe zakończenie. 

Pierwsze spotkanie chłopca z jego wymarzonym przyjacielem

Tata Hudsona wrócił do domu z nowym członkiem rodziny. Kilkuletni chłopiec natychmiast podbiegł do samochodu, by się przywitać. Kiedy tylko zauważył, kto siedzi na tylnym siedzeniu, nie mógł pohamować swojego szczęścia. Pierwsze spotkanie suczki i Hudsona zostało udokumentowane przez rodziców malca i opublikowane w internecie. Spotkało się ono z licznymi komentarzami internautów, którzy nie kryli swojej radości i zdumienia dla całej sytuacji. 

– Widać ogromne szczęście na twarzy tego dziecka. Suczka również wygląda na zadowoloną. Myślę, że ta dwójka szybko stanie się najlepszymi przyjaciółmi. – napisał ktoś

– Nie ma nic lepszego, gdy dziecko wychowuje się z psem. To uczy wrażliwości, empatii i lojalności. – dodał

– Nie dość, że suczka znalazła nowy dom, to na dodatek największe marzenie tego chłopca w końcu się spełniło. Życzę im wszystkiego najlepszego! – napisał ktoś inny

Tata uchwycił pierwsze spotkanie syna z psem zaadoptowanym ze schroniska
Adopcja psa: Hudson i jego wymarzona suczka
Tata uchwycił pierwsze spotkanie syna z psem zaadoptowanym ze schroniska
Adopcja psa: pierwsze spotkanie

Zobacz także:

  1. Najbardziej znane psiaki na świecie. Bohaterowie i gwiazdy filmowe. Kojarzysz je?
  2. Czy pies naprawdę upodabnia się do właściciela? Odpowiadamy
  3. Zwyrodnialec skatował psa szlifierką. Płakać się chce oglądając zdjęcia