animal lab rescue

American Lab Rescue, to organizacja zajmująca się ratowaniem i odbieraniem psów. Przeważnie pod ich opiekę trafiają same labradory, jednak oczywiście zdarzają się wyjątki od tej reguły. Niestety, ale bezpańskich zwierząt jest na świecie bardzo dużo i cały czas potrzebują ciągłej pomocy. 

American Lab Rescue

American Lab Rescue jest organizacją działającą na rzecz praw zwierzaków. Ich głównym zadaniem jest pomoc zwierzętom, które tego potrzebują i wymagają. Przeważnie są to labradory, jednak fundacja pomaga również innym zwierzakom, które tego potrzebują. Organizacja jest w pełni sponsorowana z datków pieniężnych, które przesyłane są przez darczyńców. 

Jak mogę adoptować psa?

American Lab Rescue udostępnia możliwość adopcji zwierzaków jak prawie każde tego typu stowarzyszenie. Jeśli byłbyś przejazdem, bądź przelotem w Ameryce, możesz zajrzeć do budynku organizacji, w którym jest zlokalizowana i dowiedzieć się szczegółów na temat jej działalności. W przypadku, gdy nie będziesz mógł pofatygować się tam osobiście, a planujesz swoją podróż, bądź chciałbyś pomóc w inny sposób-możesz wejść na stronę internetową i zapoznać się ze wszystkimi informacjami. 

Zasady adopcji wszędzie są raczej takie same, bardzo do siebie zbliżone. Oznacza to, że nadal obowiązuje rozmowa i wizyta przed adopcyjna. Będziesz musiał również podpisać umowę adopcyjną, która oficjalnie przekazuje Ci prawa do zwierzęcia, które adoptujesz. 

Adoptowany psiak lubi słuchać kołysanek

Lauren Malone opublikowała jakiś czas temu nagranie na portalu Youtube, które przedstawia bardzo słodką i uroczą scenę. Lauren wraz ze swoim mężem, adoptowali szczeniaczka. Ich córka Katie zawsze marzyła o własnym psie. Państwo Malone od lat wspierają z kolei American Lab Rescue, dlatego wybór był wręcz oczywisty. Od początku wiedzieli, że zwierzak, którego przygarną do domu, będzie pochodził właśnie z tamtej organizacji. 

Kilkuletnia Katie wzięła szczeniaczka na ręce i zaczęła śpiewać mu swoją ulubioną kołysankę. Wideo zyskało bardzo dużo pozytywnych reakcji, już na chwilę po udostępnieniu. Zresztą sami zobaczcie.

Zobacz także:

  1. Dokarmiał potrzebujące zwierzęta. Na staruszka nałożyli gigantyczną karę
  2. Sztuczne oddychanie może psu uratować życie. Tego dowodzi ta historia
  3. Poszli na spacer z psem. Czworonóg poznał i przygarnął niezwykłego przyjaciela