Australia

Australia. Córka właściciela farmy usłyszała dziwne jęki i odgłosy. Przez dłuższy czas nie mogła zweryfikować, skąd pochodzą. Z pomocą przyszli jej przyjaciele. Wtedy też odnaleźli źródło dźwięku. Wszyscy byli przerażeni, kiedy zorientowali się, że to co słyszą, pochodzi spod ziemi. 

Australia. Ktoś bestialsko zakopał żywcem zwierzę

Dzieci, jak tylko usłyszały jęki i piski zwierzaka, od razu zabrały się za poszukiwania źródła dźwięków. Szybko także poprosio pomoc dorosłych. Wtedy też razem z dziećmi potrzebującego zwierzaka zaczęła szukać żona właściciela farmy. Rozkopali ziemię spod której dochodziły odgłosy. Im oczom ukazała się wielka, gruba, metalowa rura – okazało się, że jęki dochodzą z jej wnętrza. 

Mama filmowała bohaterską akcję dzieci

Mama dziewczynki cały czas filmowała akcję ratunkową. Dzieciom udało się zajrzeć do środka rury – zobaczyły wtedy futrzaną, małą główkę. Niestety rura okazała się zbyt mocna dla rąk dzieci i jednej mamy. Potrzebny był cięższy sprzęt. Po blisko dwóch godzinach udało się go znaleźć i wtedy można było wyciągnąć potrzebujące zwierzę ze środka. Okazało się, że było to małe jagniątko. 

Żywe jagnię znajdowało się pod ziemią

Jagnię, które zostało znalezione przez dzieci było niesamowicie przerażone, brudne i mokre. Nikt do końca nie mógł stwierdzić, jakim cudem tam się znalazło. Pewnym jedynie jest to, że raczej samo nie dałoby rady się dostać do wnętrza rury, która znajdowała się pod ziemią. Niestety praktycznie więc pewnym jest, że zwierzę zakopał jakiś bezduszny człowiek. Nie rozumiem, jak można skazać jakiekolwiek zwierzę, na tak okrutną i męczeńską śmierć. 

Film z akcji ratunkowej został umieszczony w sieci – możecie go obejrzeć! 🙂

Zobacz także:

  1. Pies zrobił bardzo niebezpieczną rzecz, żeby uratować opiekuna. Rozpłaczesz się
  2. Okropna znieczulica. Psiak umierał w torturach na oczach przechodniów
  3. Przeprowadzili się. To, co zrobili z ciężarną suczką łamie serce