bezpański pies

Bezpański pies jest utrapieniem wielu ludzi. Jego obecność wywołuje najczęściej skrajne emocje, które nie są niczym niezrozumiałym. W końcu pojawia się przed nami istota, która potrzebuje naszej pomocy i nagle staje się w pewnym sensie od nas zależna. Tak właśnie poczuł się pan Zhang, który odkrył nietypowego gapowicza w swoim aucie. Poznajcie historię i zobaczcie zdjęcia pod artykułem. Jestem ciekawa Waszych reakcji, bo mnie osobiście bardzo zaszokowały. Nadmienię, że koniec owej historii jest również bardzo zaskakujący.

Bezpański pies wybrał się na wycieczkę na gapę

Bezpański pies postanowił schować się w samochodzie pewnego mężczyzny. Nie wiadomo, co go zachęciło do tego, by się tam ukryć. Może uznał, że to miejsce będzie bezpieczne? A może było mu zimno i chciał się ogrzać. Tego nie wiemy, jednak miejsce jego kryjówki jest nietypowe. Pan Zhang to mieszkaniec Chin, który akurat tego dnia podróżował samochodem. W trakcie tych wojaży usłyszał nagle dziwne odgłosy dochodzące z silnika pojazdu. Był przekonany, że słyszy szczekającego psa, co wydawało się wyjątkowo absurdalne. Przecież znajdował się na środku jezdni, gdzie było mnóstwo samochodów i ani jednego psa. 

Mężczyzna zatrzymał się i sprawdził, co się wydarzyło

Pan Zhang postanowił zatrzymać się na poboczu i dowiedzieć, co się wydarzyło. I właśnie wtedy dokonał odkrycia, które wprawiło go w szok i niedowierzanie. W zderzaku jego ukochanego samochodu utknął bezpański pies. Kierowca natychmiast zawezwał pomoc i rozpoczął akcję ratunkową dla psiaka. Zamiast porzucić czworonoga, pojechał z nim prosto do weterynarza. Chciał sprawdzić stan zdrowotny zwierzaka i upewnić się, że nic mu nie jest. 

Psiak zyskał nowego właściciela

– Uniknął najgoszego. Cała ta historia bardzo mnie poruszyła. Musiałem go przygarnąć, to było jego przeznaczenie. – relacjonuje mężczyzna

Całe to nieszczęśliwe zdarzenie do którego doszło, zakończyło się jak widać szczęśliwie. Widocznie nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nie zawsze oczywiście się to sprawdza, lecz w tym przypadku pasuje wprost idealnie. 

Zobacz także:

  1. Jesień jest groźna dla czworonogów. Jeśli to zignorujesz – Twój pies może umrzeć
  2. Znaleźli konającego psa na ulicy, był na skraju śmierci. Doprowadził do tego człowiek?
  3. Twój pies patrzy na Ciebie, jak robi kupę? Ma ku temu ważny powód