bohater

Niesamowite, jak bardzo lojalne mogą być zwierzęta wobec swoich ukochanych właścicieli. Wielokrotnie już widzieliśmy dowody tej niezwykłej lojalności, ale za każdym razem czujemy się coraz bardziej zszokowani tym, jak bardzo psy mogą być oddane swoim ludziom. Prawdopodobnie każdy pies, to prawdziwy bohater.

Psi bohater ryzykował życiem by uratować swojego człowieka

W pewien weekend jedno z małżeństw pojechało załatwiać swoje prywatne sprawy. Jadąc krajową drogą dojrzeli małego psa, który biegał od samochodu, do samochodu. Natychmiast zrozumieli, że pies ma jakiś problem. Spodziewali się, że szuka swojego właściciela, jednak kiedy zatrzymali samochód – pies zaczął biec. Rozpoczęli więc gonitwę za zwierzęciem. 

– Kiedy zobaczyłam, że pies bardzo nerwowo biegnie z boku na bok, wiedziałam, że próbuje nam coś powiedzieć – powiedziała Araya do Dodo 

– Więc mój mąż i ja zaparkowaliśmy samochód, aby zobaczyć, co jest nie tak z biednym psem. – relacjonuje dalej 

Pies okazał się być bohaterem, chcącym uratować swojego właściciela.

Tego się nie spodziewali

– Mój mąż i ja natychmiast podbiegliśmy do człowieka, a pies biegł z nami do miejsca, w którym był mężczyzna i zaczęła go lizać bez przerwy -powiedziała Araya. -Mój mąż zadzwonił po pogotowie. 

Nie opuścił mężczyzny nawet, kiedy przyjechała karetka. Ratownicy wzięli mężczyznę na nosze i wsadzili do karetki. Psi bohater od razu wskoczył do środka, nie zważając kompletnie na uwagi medyków o tym, by stamtąd zszedł. 

– Natychmiast poszła w prawo, gdzie jej właściciel był w ambulansie, a ona spoczęła na nim jak na zdjęciach – powiedziała Araya – Sanitariusz pozwolił psu pożegnać się z jej właścicielem, ale później musieliśmy ją sprowadzić, bo nie wolno jej było pozostać w ambulansie.

Milagro Muñoz Araya zafascynowana całym zajściem, postanowiła pomóc mężczyźnie i zająć się leczeniem jego psa zupełnie za darmo. Kobieta uważa, że tak wierny bohater zasłużył na to, by żyć jak najdłużej w pełnym zdrowiu. 

Psi bohater i jego właściciel
Psi bohater i jego właściciel: pies nie wyobrażał sobie rozstanie ze swoim ukochanym człowiekiem
Psi bohater i jego właściciel: ratownicy pozwolili psu pożegnać się z mężczyzną
Psi bohater i jego właściciel: piesek bardzo się ucieszył, gdy jego właściciel wreszcie wrócił do domu

Zobacz także:

  1. Dowody na to, że Twój pies jest mądrzejszy od Ciebie
  2. Popłaczesz się! Pies nie widział właściciela 9 miesięcy, ich spotkanie bardzo wzrusza
  3. Pies czekał ponad 30 godzin samotnie pod budynkiem. Powód Cię wzruszy