karma wraca_chciał kopnąć psa_Merdacz

Czy karma wraca? Niektórzy uważają, że karma może być zła lub dobra. Czworonogi za to myślą, że karma może być po sucha albo mokra. Ten mężczyzna za to może potwierdzić, że karma na pewno wraca. Sam chyba nie wiedział, że tak szybko. 

Karma wraca z zawrotną prędkością

Mężczyzna widoczny na zdjęciu (nie)pomyślał, że niezwykle zabawną sytuacją będzie kopnięcie bezdomnego, przebywającego psa na plaży. Karma jednak bardzo szybko wrócił do mężczyzny. Nie dość, że nie udało mu się psa skrzywdzić, ponieważ się poślizgnął. Następnie całe stado dzikich psów rzuciło się na bezmyślnego człowieka, chcąc bronić członka swojej watahy.

Psy mają szósty zmysł

Psy mają świetne zmysły, węch i możliwość przewidywania sytuacji, zwłaszcza tych złych. Kiedy mężczyzna chciał zrealizować pomysł kopnięcia psa, w pobliżu potencjalnej ofiary nie było żadnych czworonogów. Kiedy jednak człowiek zbliżył się do czworonoga, na horyzoncie pojawiło się kilka niezbyt przyjaźnie nastawionych psów. Może na odległość wyczuły, że ich pobratymiec ma kłopoty? Czworonogi są w stanie przewidzieć wiele sytuacji, więc swobodnie można powiedzieć, że psiaki mają 6. zmysł.

Kara nie była zbyt brutalna

Zwierzęta, mimo, że broniły członka swojego stada, nie skrzywdziły mocno mężczyzny. Został on lekko poturbowany. Wygląda to zupełnie, jakby zwierzęta nie chciały zrobić mu krzywdy, a jedynie odstraszyć go od ich współbrata.

Czy psia miłość, oddanie i wierność nie są najpiękniejsze? Mamy czasem wrażenie, że jednak zwierzęta mają w sobie więcej ludzkich odruchów niż ludzie. To bardzo smutne i piękne jednocześnie.

Dlatego dbajmy o nasze psy i okazujmy im miłość. Odwdzięczą się tym co mają w sobie najlepsze, czyli mokrym nosem na ręce, wiernością, oddaniem i wielką ekscytacją, kiedy wracasz pod całym dniu do domu. Nie ma nic piękniejszego!

Zobacz także:

  1. Rasy psów, które rzadko chorują. Lista, charakterystyka i galeria
  2. Pies obronił dzieci przed PEDOFILEM w szokujący sposób!
  3. Każdego roku ta choroba zabija wiele milionów kotów. Uchroń swojego ulubieńca