chuhuahua

Chihuahua do największych psiaków nie należy. W sumie należy nawet do najmniejszych psów na świecie. Jednak nie zabiera to psiakom tej rasy dzielności i bohaterstwa. Taki właśnie był Mały Charlie, który obronił kocięta przed innym psem. Mimo, że ten chihuahua jest mniejszy, niż inne osobniki tej rasy, to zdecydowanie stanął na wysokości zadania. Filmik załączony poniżej wam to udowodni. 

Chihuahua obronił kocięta przed psem 3 razy większym od niego

Mały chihuahua niezwykle mocno zainteresował się z małymi kociętami, które przebywały razem z nim i innym psiakiem w parku. Kociaki, nad którymi Charlie objął opiekę były niezwykle małe. Ledwo się poruszały i nie miałyby szans w starciu z większym agresywnym zwierzęciem. Dlatego psiak postanowił za wszelką cenę chronić maluchów. 

Razem z Charliem w pobliżu kociąt kręciła się Roxy, wielka czarna sunia. Była on bardzo nakręcona i podekscytowana małymi zwierzątkami i za wszelką cenę chciał do nich podejść. My się nie dziwimy, te kocięta to sama słodycz. Roxy bardzo chciała podejść do maluchów, ale ją też strach paraliżował. Podjęła w końcu próbę, ale uniemożliwił jej to Charlie. 

Chihuahua stanął na wysokości zadania

Mimo, że Charlie jest przynajmniej 3 razy mniejszy od Roxy, stanął na wysokości zadania i obronił kocięta przed sunią. Nie jesteśmy tylko pewnie, czy obrona była naprawdę konieczna. Czarna suczka raczej nie miała złych zamiarów wobec maluchów. Mały chihuahua jednak bał się, że rozemocjonowana oraz bardzo energiczna sunia może je niechcący skrzywdzić. 

To, czy przyjaźń Roxy z kociakami się rozwinęła i czy Charlie pozwolił im na normalny kontakt zobaczycie na poniższym, rozczulającym filmiku. Jedno jest pewne, zachowanie małego chihuahua’y dowodzi, że koty i psy mogą naprawdę darzyć się miłością. 

Zobacz także:

  1. Rozbrajające nagranie. Psiak nie rozumiał, czemu pan nie chce go głaskać
  2. Twój kot wychodzi sam z domu? Jego koniec może być tak samo tragiczny
  3. Uratował psa z rzeźni. To, jak zwierzak mu się odwdzięcza bardzo wzrusza