chihuahua

Chihuahua jest najmniejszym psiakiem na świecie, są klasyfikowane jako psiaki ozdobne. Jednak ich historia jest bardzo długa i wcale nie jest im tak daleko do psiaków pierwotnych. Natomiast pitbull to psiak, który jest wpisany na listę ras groźnych. Jesteście sobie w stanie wyobrazić, jak wygląda miks tych czworonogów?

Chihuahua jest nadal bardzo popularnym psiakiem. W Polsce jest to jedna z najbardziej popularnych ras psów. Co za tym idzie? Właśnie chihuahua’y są masowo rozmnażane w pseudohodowlach i stają się ofiarami tych, którzy po prostu na sprzedaży tych szczeniaków chcą zarobić. 

Pitbull przez wielu natomiast uważany jest za bardzo agresywnego psiaka. Jest to krzywdzące jednakowo dla tych zwierzaków, ale także dla ich właścicieli. Nie pomagają ostatnie sytuacje, o których informują media. Prawda jest taka, że psiaki zaliczane do ras agresywnych z natury agresywne nie są. 

Chihuahua i pitbull się skrzyżowały. Efekt? Nieziemski

O hybrydach w świecie psów pisaliśmy już wiele. Do tej pory najbardziej pokochaliście szczeniaki, które urodziły się z nietypowej krzyżówki małego teriera z rottweilerem — maluchy zawładnęły waszymi sercami. Naszymi zresztą też.