rutkowski

Już niemal cała Polska szuka pytona znad Wisły. 7 lipca znaleziono blisko sześciometrową wylinkę w okolicach Konstancina-Jeziorny. W akcję poszukiwawczą egzotycznego gada zaangażowane obecnie się fundacje i służby z województwa wielkopolskiego i mazowieckiego. Teraz niepokojące informacje napływają z Bydgoszczy, znaleziono tam w Wiśle szkielet niewiadomego pochodzenia. Czy to pyton czy raczej jego ofiara?

Rutkowski postanowił włączyć się do akcji

Sam detektyw Rutkowski postanowił wziąć udział w poszukiwaniach. Jego zdaniem pyton może znajdować się już w Toruniu, co potwierdzają zeznania jednej z mieszkanek tego miasta. Kobieta napisał w emocjonującym liście do lokalnej redakcji, że widziała gada płynącego rzeką.

Czas na Bydgoszcz

Niepokojące informacje obecnie napływają z miasta, które oddalone jest od Torunia jedynie o trzydzieści pięć kilometrów. W Bydgoszczy, na wysokości Fordonu znaleziono tajemniczy szkielet. Jego zdjęcie zostało opublikowane na Facebooku stowarzyszenia “Bydgoski Wyszogród”.

Internauci gorączkowo pytają czy jest to obgryziony z mięsa przez ryby szkielet pytona, czy może należy do jego ofiary. Jednak pierwsza hipoteza nie ma całkowicie sensu. Znaleziony szkielet mierzy jedynie dwa metry, wylinka znaleziona na początku lipca liczyła sobie blisko sześć metrów.

Stowarzyszenie prosi więc internautów o pomoc w rozwikłaniu zagadki tajemniczego szkieletu.

Czy uda się znaleźć pytona?

Poszukiwania pytona trwają już ponad dwa tygodnie. W jego poszukiwania zaangażowane są policja, wojsko, straż miejska i fundacje zajmujące się zwierzętami. Swoją pomoc zaoferował znany wszystkim detektyw, Krzysztof Rutkowski.

Niestety nie wiadomo w jakim kierunku udał się gad. Wszystkie doniesienia i zgłoszenia są traktowane bardzo poważnie, ale nie jest wielce prawdopodobnym, że wąż przemieścił się o ponad 300 kilometrów. Jak sądzicie, uda się znaleźć pyton? A może waszym zdaniem zwierzak już nie żyje? Może detektyw Rutkowski pomoże w odnalezieniu gada?

Zobacz także:

  1. Skrajnie zagłodził psa! Jego tłumaczenie doprowadzi was do furii
  2. Rasy psów, które nie szczekają. Lista, charakterystyka i galeria
  3. Ludzie oszaleli na jego punkcie! To pies czy kot?