dlaczego psy tak krótko żyją

Dlaczego psy tak krótko żyją? Na pewno każdy właściciel czworonoga zadał sobie to pytanie nie raz? Mówi się, że psy ranią nas tylko raz w życiu, gdy odchodzą. Strata ukochanego przyjaciela bardzo boli, a to pytanie ciągle krąży nam po głowie. 

Dlaczego psy tak krótko żyją? Wiele osób zrobiłoby wszystko, aby ten czas trwał wiecznie, niestety nie jest to możliwe. Ten mały chłopiec odpowiedział na to, nurtujące, pytanie. Jego słowa poruszyły wiele ludzi do łez. 

Dlaczego psy tak krótko żyją? Ckliwa odpowiedź

Pewien weterynarz zastanawiał się nad życiem psiaków. Postanowił on podzielić się swoją historią. Spotkał na swojej drodze 6-letniego chłopca, który udzielił mu odpowiedzi na to bardzo trudne pytanie. Tych słów nie zapomni nigdy. Lekarz został wezwany, aby zbadał 10-letniego psa o imieniu Belker. Psiak bardzo cierpiał. Jego rodzina była do niego bardzo przywiązana. Niestety okazało się, że zwierzak cierpi i umiera już z powodu nowotworu. Weterynarz poinformował rodzinę o tym, że nie mogą już zrobić nic innego, niż skrócić cierpienie Belkera.