Każdy z nas lubi spędzić czasem trochę czasu przed telewizorem i obejrzeć coś ciekawego, godnego naszej uwagi. Tego typu rozrywka pozwala nam się zrelaksować po dniu pełnym nerwów. Czy Wasze pupile lubią towarzyszyć w tym co wieczornym rytuale?

Dog niemiecki chciałby być człowiekiem

Pewien psiak o imieniu Quincy lubi towarzyszyć swoim właścicielom w praktycznie wszystkich czynnościach, jakie wykonują każdego dnia. Dlatego kiedy postanowili posiedzieć w salonie i najzwyczajniej w świecie pooglądać telewizję, postanowił zrobić coś co zaskoczyło wszystkich. Poszedł na górę do pokoju i wziął do pyska poduszkę. Sami przyznajcie, co to za oglądanie telewizji jeśli jest nam niewygodnie? Quincy wiedział co dobre. 

Jaki jest dog niemiecki?

Dog niemiecki jest piękny i majestatyczny. Większość dorosłych osobników stojąc na dwóch łapach z łatwością przekracza dwa metry wysokości. Niestety, dla miłośników tej rasy mamy złą wiadomość. Dogi są jednymi, z najkrócej żyjących psów. Wszystko przez ich wielkość – duże organizmy starzeją się szybciej. Sprawia to, że dogi dożywają średnio jedynie do 7-8 lat. Są także podatne na skręt żołądka, dysplazję stawów oraz alergie skórne.

Są to niezwykle przyjacielskie psy, które z łatwością dogadają się z dziećmi. Idealnie sprawdzą się własnie, jako psy rodzinne. Ale tak jak pisałam wyżej, dogi niemieckie nie mogą się cieszyć długim życiem. 

Zobacz także:

  1. 15+ zdjęć zwierząt z zespołem downa. Ich wygląd rozczula [GALERIA]
  2. Rozśmieszą Cię do łez. Najśmieszniejsze zwierzaki na świecie
  3. Te zdjęcie udowadniają, jak głupi potrafią być ludzie [GALERIA]