Bleu i Colby to dwa radosne psy rasy golden retriever, które prowadzą pełne uroków życie wraz ze swoją rodziną – Chris Cardinal i jego żoną. Kiedy rok temu właścicielom czworonogów urodziła się córeczka o imieniu Chloe, psiaki zmieniły się nie do poznania. Bleu i Colby postanowiły uczynić z nowego członka rodziny swojego małego partnera do zbrodni. Psikus zwierząt zostanie zapamiętany na długo.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Pieski od razu ją pokochały małą dziewczynkę. Jak mówią rodzice, psiaki szybko zdały sobie sprawę, że córka państwa Cardinal może być ich pomocnikiem w domowych psotach.Kiedy Chloe nieco urosła i zaczęła stawiać pierwsze kroki, między nią a czworonogami zaiskrzyło. Mała bardzo chętnie dawała psom przysmaki. Robiła to znacznie częściej niż jej rodzice. Bleu i Colby doskonale wyczuły w niej sprzymierzeńca. Czworonogi uwielbiały, otrzymywać od dziewczynki ulubione przysmaki. Wszystko działo się w tajemnicy przed dorosłą dwójką. Pewnego dnia psy postanowiły wykorzystać słabość najmłodszej domowniczki do nich samych.

Psikus trójki

Rodzice dziewczynki zorientowali się pewnego dnia, że coś w ich domu się wydarzyło. Pewnego ranka zauważyli, że Chloe nie ma w jej własnym pokoju. Byli pewni, że w nocy drzwi były zamknięte. Natomiast Chloe nie była jeszcze na tyle wysoka, by dosięgnąć do klamki i samodzielnie je otworzyć.

Wyjaśnienie zagadki

Na szczęście w domu są kamery, które pomogły rozwiać wątpliwości. Po obejrzeniu materiału z kamery w pokoju córki, rodzice odkryli, że psy pomogły jej uciec, po to aby poczęstowała ich przysmakami.
Bleu i Colby to niezłe cwaniaki. -Zazwyczaj nasze psy zaczynają być głodne około 6 rano i zamiast szczekać przed naszym pokojem, postanowiły zasięgnąć pomocy u Chloe. Wkradły się do jej pokoju i pomogły jej z niego uciec, tylko po to, aby dała im przekąski.-

Przyjaźń na lata

Chloe była szczęśliwa, że mogła pomóc swoim czworonożnym kumplom.
Rodzice malucha podejrzewają, że ta wspólna psota podstępnego trio to dopiero początek. Cieszą się jednak, że psy i ich córka doskonale się dogadują, i zwykle dobrze spędzają ze sobą czas.

Źródło: Youtube.com/ Cheese pups