FUNDACJA ZIELONY PIES

Fundacja Zielony Pies ma poważne problemy finansowe. Po okresie wakacyjnym ich placówka pęka w szwach, a im więcej potrzebujących psiaków, tym większe koszty utrzymania. Sama karma w skali miesiąca kosztuje blisko 4000 złotych, zostało im także kilkutysięczne zadłużenie za zabiegi weterynaryjne z miesięcy wakacyjnych. Pomóżmy im. Zwłaszcza, że zachorowało kilka kolejnych zwierzaków. 

Fundacja Zielony Pies w podbramkowej sytuacji

Wolontariusze muszą rozważać sprzedaż 20-letniego samochodu, za który wiele i tak pewnie nie dostaną. Jednak bojąc się, że jutro nie będą mieli czym nakarmić zwierząt, to rozważają każdą opcję, która da im środki na pożywienie. Dlatego ważne jest wasze dobre serce. 

Z początkiem września ruszyła zbiórka w serwisie ratujemyzwierzaki.pl. Przez dwa tygodnie nie udało się zebrać nawet na miesiąc wyżywienia. Jednak dwa dni temu na naszej stronie pojawił się artykuł z apelem. Dzięki temu środki na koncie zaczęły się zwiększać, ale do sumy końcowej nadal trochę brakuje. Więc mam ogromną prośbę – wyślijcie SMS lub zróbcie przelew. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wpisie. Poniżej wklejamy także link do zbiórki. 

LINK DO ZBIÓRKI

Jak można inaczej pomóc fundacji Zielony Pies

Oprócz wsparcia finansowego fundacja przyjmuje także dary w formie karmy, kocy czy innych akcesoriów potrzebnych w schronisku. Mile widziane są też miski, smycze czy obroże. Fundacja znajduje się w Mszczonowie. Z chęcią przyjmą o ludzi o dobrych sercach, potrzebujące dary. Jeśli jednak nie macie możliwości organizacji zbiórki, wyślijcie sms – jego koszt to tylko 2,46, a bardzo pomoże głodnym zwierzakom. Poniżej znajdziecie informację, na jaki numer wysłać wiadomość. Więcej informacji na ten temat jest w linku powyżej. 

Jeśli masz taką możliwość, to możesz pomóc fundacji, adoptując z niej zwierzaka. Jednak powinieneś się na to zdecydować tylko wtedy, gdy masz na to warunki. Posiadanie psa wiąże się kosztami oraz wieloma obowiązkami. Ale jeśli szukasz przyjaciela na lata, my możemy zaproponować Ci dwóch naprawdę wspaniałych przyjaciół. Poznajcie sunię Tarę i kotka Rooneya. 

Tara i Rooney – dwa cudowne zwierzaki do adopcji

Historia obydwu wyciska łzy. Sunia owczarka niemieckiego trafiła do fundacji w stanie krytycznym – nie dawano jej szans na przeżycie. Jednak ona miała wielką wolę walki i nadal żyje. Na ulicy znalazła się dlatego, że jest stara… Nie rozumiemy ludzi, którzy przez lata posiadają zwierzaka, a później pozbywają się go, bo się zestarzał. Nie rozumiemy. Jeśli Ty też nie rozumiesz, zapoznaj się z historią Tary. Może uda się wspólnie znaleźć jej dom. Byłby to dom na dożycie. Sunia ma obecnie około 12-13 lat, przy jej obecnym stanie zdrowia będzie żyła jeszcze pewnie około 2-3 lat. 

Rooney natomiast jest małym kociakiem. Ma wiele energii, ale także krzywe łapki, z którymi najprawdopodobniej się już urodził. Niestety jego niepełnosprawność powoduje, że nikt się tym rudawym jegomościem nie interesuje. Dlatego bardzo nam zależy na znalezieniu dla tego pana kochającego domu. Zapoznaj się z historią Rooneya i wyślij ją w świat. Razem naprawdę można więcej. Pamiętajcie, niepełnosprawny zwierzak kocha tak samo, jak pełnosprawny. Gwarantujemy. Poniżej znajdziecie zdjęcia tych cudownych zwierzaków. 

12-13-letnia TARA
fundacja zielony pies
12-13-letnia TARA
fundacja zielony pies
Rooney, kociak z krzywymi łapkami, który szuka domu
fundacja zielony pies
Rooney, kociak z krzywymi łapkami, który szuka domu
fundacja zielony pies
Rooney, kociak z krzywymi łapkami, który szuka domu
fundacja zielony pies
Rooney, kociak z krzywymi łapkami, który szuka domu

FUNDACJA ZIELONY PIES

Zobacz także:

  1. Znaleziono szczeniaki zamknięte w skrzyni. To, co zrobił im człowiek, rozerwie Twoje serce
  2. Pies czy lis? Krzyżówka dwóch popularnych ras. Jego wygląd zapiera dech
  3. Jest symbolem bogactwa i luksusu. Przyczynia się do okrucieństwa wobec zwierząt