gdańska zabity pies

Gdańsk. Zabity pies został poddany sekcji zwłok. Martwe zwierzę znaleziono powieszone na drzewie w lesie. Gdy weterynarze ustalili, co się wydarzyło przed jego śmiercią byli w szoku. Przed śmiercią musiało niewyobrażalnie cierpieć.

Gdańsk. Zabity pies z Trójmiasta sprawił, że wiele osób zainteresowało się losem czworonoga. Spacerująca w lesie kobieta znalazła powieszonego na drzewie zwierzaka. W sprawie pojawił się także niepokojący trop. Otóż do redakcji onet.pl zgłosił się mężczyzna, który zaoferował 1000 złotych za znalezienie sprawcy szokującego odkrycia. W tym samym czasie ktoś znalazł psa z odciętą głową. Wielu przypuszcza, że te sprawy są ze sobą powiązane.

Gdańsk. Zabity pies stał się dla funkcjonariuszy tropem w sprawie. Czy uda się odnaleźć zwyrodnialca z Trójmiasta?

Brak monitoringu oraz świadków zdarzenia sprawił, że w śledztwo utknęło w martwym punkcie. Policjanci przedstawiają zdjęcia smyczy, która pomoże natrafić na ślad ewentualnego właściciela bądź sprawcy. Niestety, dotychczasowe zgłoszenia nie pomagają w sprawie, a ludzie dzwonią jedynie z myślą o chęci zdobycia zaoferowanej kwoty.