golden retriever

Golden retriever to bardzo mądry pies. Zwykle wykorzystywane są do pełnienia zadań specjalnych takich, jak bycie psem przewodnikiem dla niepełnosprawnych ludzi. Służą ludzkości również, jako psy ratownicze ze względu na swoje rewelacyjne umiejętności pływania. Mają bardzo łagodny charakter, dzięki czemu mogą być też idealnymi kompanami dla rodzin z dziećmi.

Golden retriever rządzi miastem

Golden retriever, jak się okazuje posiada również bardzo wiele innych kompetencji o których z pewnością nie miałeś pojęcia. Zresztą podobnie, jak my. W mieście Idyllwild doszło do wyborów na burmistrza. Jedynym mocnym kandydatem był golden wabiący się Max. Brzmi nieprawdopodobnie, prawda? A jednak historia jest prawdziwa. Maximus Might Dog Mueller II sprawuje urząd po swoim wujku wybranym w 2012 roku. To właśnie wtedy w Idyllwild odbyły się pierwsze wybory na burmistrza.

Golden retriever został burmistrzem?

– Musisz być lokalnym mieszkańcem, jednak nie możesz sam kandydować. Kandydować może twoje zwierzę. W wyborach wystartowało 14 psów i 2 koty – na wybory zdecydowaliśmy się, by zebrać fundusze na schronisko dla zwierząt. Wystarczy wpłacić 1 dolar i można głosować.- opowiedział Phyllis Mueller, szef sztabu burmistrza Maxa. 

– Jego rolą jest uczynienie świata lepszym miejscem poprzez przekazywanie bezwarunkowej miłości i wykonywanie wielu dobrych uczynków dla innych. Moją rolą jako szefa sztabu jest pomoc w realizacji wizji biura burmistrza Idyllwild, więc faktycznie prowadzimy rzeczywiste biuro burmistrza.- wyjaśnił.

Jak wygląda zarządzanie miastem?

Okazuje się, że posiadanie ogona i czterech łap nie jest żadną przeszkodą. Dlatego dla wszystkich czworonogów mam świetną informację, możecie startować w wyborach. Myślę, że ta przyjemna odmiana spotka się z wieloma bardzo pozytywnymi opiniami głosujących. W końcu kto by nie chciał żyć w mieście zarządzanym przez psa rasy golden retriever? Max jest sprawiedliwy, sympatyczny, a mieszkańcy go uwielbiają. 

Golden retriever posiada ma konto na instagramie

Specjalnie dla tych, którzy nie mogą pojawić się osobiście w Idyllwild, psi burmistrz posiada konto na Instagramie. Może go tam odnaleźć i skontrolować poczynania i pracę na rzecz miasta. Zresztą sam zobacz te zdjęcia poniżej. Czyż nie jest słodki?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Miss California came to our birthday party! How fun! She makes us look even cuter! LOL

Post udostępniony przez Mayor Max (@mayormax1)

Zobacz także:

  1. Ten psiak jest inspiracją. Mimo dwóch amputowanych łap, daje sobie radę
  2. Ten film pokochały miliony ludzi! Mężczyzna chroni swojego psa przed deszczem
  3. Labrador został tatą NIETYPOWYCH maluchów. Będziesz bardzo zaskoczony