Karma czasami najlepiej odpłaca się ludziom za ich złe postępowanie. Tak jest w tym przypadku. Choć większość osób na świecie już wie, że gonitwa byków jest jednym wielkim nieporozumieniem, a nie przyjemnym sportem to wciąż są miejsca, które organizują takie “imprezy”. Tym razem nie tylko byki zostały ranne.

5 osób zostało rannych, kiedy gonitwa byków nie poszła zgodnie z planem organizatorów. “Impreza” miała miejsce w Pampelunie. Najwyraźniej karma wróciła i tym razem ludzie również ucierpieli, podobnie jak biedne, wystraszone zwierzęta.

Gonitwa byków jest prawdopodobnie jedną z najbardziej brutalnych rozrywek, jaką wymyślili sobie ludzie. Ta w Pampelunie miała tragiczny przebieg nie tylko dla męczonych byków, ale również dla bawiących się świetnie ludzi.

Tragiczna gonitwa byków

Jeden z uczestników został nadziany na bycze rogi. Oprócz tego nieszczęśliwca ranne zostały też cztery inne osoby, a jedna z nich ma nawet złamaną kość piszczelową. Trudno litować się ludzi, którzy potrafią się bawić kosztem cierpienia niewinnych stworzeń.

Co szczególnie niesmaczne, zdaniem zachwyconych komentatorów, przypatrujących się bacznie gonitwie, była to najbardziej spektakularne widowisko od lat. Nazywali je: “gwałtownym i emocjonującym”.

Jeszcze bardziej przerażający jest fakt, że gonitwa jest jedynie zapowiedzią prawdziwej masakry. To część obchodów Sanfermines. Są to obchody święta na cześć patrona miasta, św. Firmina, które planowo trwają od 6 do 14 lipca. Każdego dnia, wieczorem odbywa się corrida, w której zabijane są byki z porannej gonitwy.

Źródło: o2.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. CO DRUGI PIES NA TO CIERPI! NIE IGNORUJCIE TEGO, BO ŹLE SIĘ SKOŃCZY
  2. BESTIA W LUDZKIM CIELE! OBCIĄŁ ŁAPY PSA SĄSIADA ŻEBY SIĘ ZEMŚCIĆ ZA BŁAHOSTKĘ
  3. CZY TO MOŻLIWE?! NAJDZIWNIEJSZE HYBRYDY ZWIERZĄT JAKIE ZOBACZYCIE