Gostynin. Niedawno odezwała się do nas z prośbą o pomoc kobieta, której zagubił się jej ukochany psiak rasy border collie. Historia straszna i smutna, każdego dnia dzieje się ich mnóstwo. Jednak właścicielka, choć mocno zrozpaczona, nie poddaje się i nadal szuka. Robi dosłownie wszystko, co tylko może. Sami zobaczcie.

Gostynin: trwają poszukiwania zaginionego psa

Gostynin. Zaginiony pies jest zawsze problemem i to dużym. Może być przerażony i lękliwy. Wielokrotnie powtarzam, że każdy pies powinien być odpowiednio zabezpieczony przed ucieczką. Prywatnie posiadam, aż trójkę i naprawdę zdaje sobie z tego sprawę, że nie zawsze uda się nam przypilnować psa. Tak właśnie było w przypadku pani Moniki. To właśnie ona poszukuje swojej ukochanej suni, wabiącej się Miszka. Godne podziwu jest z pewnością to, że kobieta prowadzi akcję poszukiwawczą od dobrych 15 dni i staje na głowie, by ją znaleźć. Osobiście marzy mi się, by żaden pies nigdy się nie zgubił. Jednak jeśli już do tego dojdzie, to życzę temu światu, by każdy właściciel wziął wtedy przykład z właścicielki Miszki. 

Widziałeś ją? Daj znać

Sunia zaginęła 8 września bieżącego roku. 

– (…) około godz 15,30. W lasach między Gostyninem a Sierakowkiem zaginęła suka border Collie. Ma na imię Misza. Ja nie proszę, tylko błagam, jeśli ktokolwiek miałby informacje o kontakt 604-915-164.
EDYTUJE- WIDZIANA! AUTOSTRADA NA WYSOKOŚCI ŁODZI W KIERUNKU KATOWIC
!!!!!!! 
ZA ODNALEZIENIE PRZEWIDZIANA NAGRODA – takie ogłoszenie pojawiło się na profilu właścicielki (pisownia oryginalna)

Akcja poszukiwawcza godna naśladowania

Pani Monika chwilę po tym, jak Misza się zgubiła, opublikowała szybki wpis na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Był on udostępniany na chyba wszystkie możliwe grupy z cyklu “zaginione/znalezione”. Poza tym, zorganizowała pomoc prawdziwych grup poszukiwawczych, które dysponują psami tropiącymi. Wielokrotnie przeszła już okoliczną trasę. Odezwała się również do mediów, zawiadomiła pobliskie firmy. Szczęśliwie na jej drodze pojawiło się mnóstwo ludzi, którzy byli skorzy do pomocy i sami ją zaproponowali. 

Gostynin szuka suni

Cały Gostynin postawiony jest na baczność, gdyż wszyscy mieszkańcy wiedzą już o trwającej akcji poszukiwawczej. Pani Monika relacjonuje wszystkie najnowsze informacje na swoim profilu. Jeśli ktoś z naszych czytelników wie, gdzie przebywa sunia, bardzo prosimy o informacje. To naprawdę bardzo ważne. Pani Monice życzę z kolei w imieniu całej redakcji, by się nie poddawała i nadal dzielnie szukała. 

 

Zobacz także:

  1. Pies umierał tygodniami we własnym domu. Nikt mu nie pomógł
  2. 9-letni psiak poważnie zachorował. Jego właściciele postąpili okrutnie
  3. Szczeniak został bestialsko skrzywdzony. Jego psi towarzysz nie opuścił go na krok