hope for paws

Hope for Paws to organizacja zajmująca się przeprowadzaniem różnorakich interwencji, które bardzo często kończą się odebraniem skrzywdzonego zwierzęcia. Niektóre zapadają w pamięć bardziej, inne mniej. Czasem tak się po prostu zdarza i nie ma ku temu żadnej reguły. Ta, o której zaraz będziecie mogli przeczytać, z pewnością zostanie zapamiętana na długo. 

Hope for Paws jest organizacją działającą na rzecz niesienia pomocy zwierzętom. Jest to jej główne zadanie, które nie zawsze bywa łatwe. Pracownicy placówki widzieli już naprawdę sporo, lecz każda interwencja jest inna na swój sposób. Przeczytajcie artykuł i dowiedzcie się, co takiego się stało, że wstrząsnęło wszystkimi. 

Hope for Paws: jedna z wielu interwencji okazała się wyjątkowa 

Pewnego dnia organizacja dostała zawiadomienie o makabrycznym odkryciu, jakiego dokonał młody mężczyzna. Był to przechodzień, który zapuścił się tamtego pamiętnego dnia na dłuższy spacer w nieznane sobie rejony. Trafił w ten sposób na polanę. I właśnie podczas tego spaceru odkrył zwykłą foliową reklamówkę, z której dochodziły dziwne dźwięki.

Postanowił do niej zajrzeć, a jego oczom ukazały się maleńkie szczeniaki. Natychmiast zawiadomił odpowiednie służby, a te powiadomiły organizację zajmującą się ratowaniem bezbronnych zwierząt.