Wszystkie psy są ze sobą spokrewnione i wszystkie psy mogą się ze sobą rozmnażać. Szczeniak psa rasy corgi i suni husky jest uroczym przykładem, jak niezwykłe mogą powstać krzyżówki psiaków. Jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym malcu. 

Jaki jest pies rasy corgi?

Corgi to niezwykle przyjacielskie i towarzyskie psy. Od wielu lat są symbolem brytyjskiego królewskiego dworu. Królowa Elżbieta II jest znaną miłośniczką psów tej rasy. Corgi są bardzo ciekawe świata i są bardzo pojętne. Niestety uwielbiają też szczekać. Te psiaki idealnie sprawdzą się w domu z dziećmi – ich anielska cierpliwość im to umożliwia.

Welsh corgi pembroke nie potrzebuje dużo miejsca i dobrze się czuje w mieszkaniu, jeśli zapewnimy mu regularny ruch na świeżym powietrzu.

Czytaj także: Malutki terier zapłodnił rottweilera. Szczeniaki wyglądają cudownie!

Jaki jest pies rasy husky?

Jest to psiak do doświadczonych właścicieli. Husky uwielbiają dominować i czasem potrafią walczyć o pozycję w stadzie. Mimo wszystko są bardzo przyjacielskie, stadne i towarzyskie. Świetnie dogadują się z dziećmi, jednak z uwagi na ich ruchliwość i spontaniczność nie należy zostawiać ich z maluchami bez nadzoru. Husky bardzo źle znoszą samotność, więc dobrym rozwiązaniem jest drugi zwierzak, o ile nasz pierwszy psiak nie ma problemów z terytorium. Ciekawość, spryt i duża sprawność fizyczna sprawiają, że husky jest mistrzem ucieczek. Jeśli trzymamy go na zewnątrz, ogród musi otaczać wysokie ogrodzenie. Nawet największy ogród nie zastąpi jednak regularnych spacerów i treningów.

Corgi + husky = horgi

Krzyżówka psa rasy husky z psem rasy corgi wygląda cudownie. Umaszczenie i grubość futra odziedziczył po północnej mamie, natomiast krótkie łapki i budowę ciała po swoim psim tacie. Jesteśmy pewni, że go pokochacie!

Tak wygląda szczeniak mix corgiego z huskym

szczeniak horgi

Tak wygląda dorosły mix huskiego z corgim

husky
Dorosły horgi

Zobacz także:

  1. 92-latka musiała oddać swojego ukochanego psa. Koniec historii roztopi każde serce
  2. Rzucili szczeniakiem o podłogę, połamali mu kręgosłup. Niestety, to nie koniec gehenny
  3. Agresywny pitbull zagryzł psa. Decyzja polskiej Policji Cię rozwścieczy