husky

Czy wiedziałeś, że husky może być zazdrosny? Tak, te z pozoru niewinne i bardzo grzeczne psy, mogą odczuwać bardzo silną zazdrość względem różnych rzeczy. Jednak pomysły naszych zwierzaków, potrafią nas skutecznie zaskoczyć i wprawić w prawdziwe osłupienie. Zresztą sami zobaczcie film obrazują to. 

Husky wprawił wszystkich w osłupienie swoją zazdrością

Husky to bardzo ładne i duże psy. Zwykle są spokojne, jednak to przede wszystkim bardzo energiczne zwierzęta, wymagające długich spacerów i porządnego wybiegania. Jeśli tego nie dostaną, stają się najzwyczajniej w świecie nieszczęśliwe, smutne i zgorzkniałe. Czynność ta, a raczej jej brak ma olbrzymi wpływ na zdrowie pupila. Husky, podobnie jak inne psiaki, potrafią być bardzo zazdrosne. Przekonała się o tym właścicielka psa tej rasy, kiedy tylko zaszła w ciąże. 

Czytaj także: Psiak się zgubił. Kamera zarejestrowała moment, kiedy mdleje na widok właścicielki

Pies śpi na brzuchu swojej właścicielki

Pewien husky uwielbia spędzać czas wolny, śpiąc na brzuchu swojej właścicielki. Czuje się wtedy bardzo szczęśliwy. Nie wiadomo, co ma na to zachowanie, aż tak duży wpływ. Być może chodzi o to, że kobieta jest aktualnie w ciąży. Kto wie, może ów husky poczuł syndrom rodzicielski? W każdym bądź razie, nikomu, ale to dosłownie nikomu nie pozwala się zbliżyć do brzuszka swojej pani, kiedy tylko on jest w pobliżu. Doszło do tego, że husky śpi obok swojej właścicielki, nawet wtedy gdy ta smacznie śpi. Prawdopodobnie nadal jej pilnuje i dba o ty, by jej i maleństwu nie stała się żadna krzywda. 

Powstało nawet nagranie, które udokumentowało tę sytuację. Jest ona zarazem tak śmieszna, jak i słodka. 

Jak przygotować naszego pupila na nadejście dziecka?

Nasze pupile mogą być bardzo zazdrosne o pojawienie się nowego członka rodziny, w naszym domu. Dlatego ważne jest to, aby pokazać zwierzęciu, że niewiele zmieni się w jego życiu. Owszem, nasz czas będzie trochę ograniczony, ale dalej będziemy przecież kochać naszego czworonoga. 

Pies obserwuje każdy podejrzany ruch i zawsze jest blisko

Zobacz także:

  1. Cudem uratował maluchy porzucone w lesie. Został ich przybranym tatą
  2. Czy pies naprawdę upodabnia się do właściciela? Odpowiadamy
  3. Czy pies naprawdę upodobania się do właściciela? Galeria