ikea psy

IKEA psy potraktowała jako wyposażenie domu i dała im schronienie. Jednorazowa akcja sklepu chyba potrwa jednak dłużej, ale przecież psy są nieodłącznym elementem naszych mieszkań i domów, więc nikomu czworonogi nie powinny przeszkadzać. Zobaczcie sami zdjęcia z tej niesamowitej inicjatywy. 

IKEA psy wpuściła do swojego sklepu i dała im schronienie przed zimnem. Miała to być akcja jednorazowa, ale czworonogi zadomowiły się w ścianach gigantycznego sklepu meblowego. O dziwo nikomu czworonogi nie przeszkadzają, a co lepsze, klienci dołączyli się do akcji giganta wyposażeniowego.  

Zabawki dla psów z IKEA robią karierę. Jedne z najpopularniejszych artykułów w tym sklepie, na której punkcie szaleją wszyscy psiarze to maskotki. Popularne już szczurki z IKEA swoją sławę zdobyły przez dużą wytrzymałość i odporność na zęby, ale także brak plastikowych elementów – są to duże plusy. Tym razem sklep znów zaskakuje miłośników psów.

IKEA psy potraktowała jako wyposażenie mieszkania. Bezdomne psy zamieszkały w IKEA we Włoszech

Urządzanie mieszkania dla jednych może być koszmarem i czymś przez co chcą przebrnąć jak najszybciej, dla innych nawet pasją czy hobby. Choć wszyscy zgodnie możemy stwierdzić jedno — skręcanie mebli z IKEA jest prawdziwym horrorem i powoduje nie jedną kłótnię. 

IKEA swoją popularność zdobyła dzięki nie tylko prostocie, minimalizmie i poczuciu stylu, ale także dzięki cenom swoich produktów. W końcu kto z nas nie chciałby ładnie wyglądającego mebla, za połowę ceny, a po zakupach obiadu za grosze? IKEA zrobiła jednak coś więcej, za co należy im się ogromny szacunek. 

Bezdomne psy we włoskiej Katanii, w końcu mają schronienie

W trakcie załamania pogodowego, pracownicy sklepu IKEA pozwolili zamieszkać okolicznym bezdomnym psom we wnętrzu ich sklepu. Wielu klientów musiało być nieźle zaskoczonych, gdy podczas zwykłych standardowych zakupów, ujrzeli śpiące sobie smacznie na dywanach czy kanapach psy. Z jakim odbiorem się to spotkało?