jamnik pitbull mix

Jamnik i pitbull w jednym. Ponoć nie jest to fotomontaż, a doniesienia o nietypowym psie, który jest krzyżówką dwóch ras znalazł się nawet na stronie TVN24. Jakiś czas temu było niezwykle głośno na temat tego psiaka.

Jego wygląd zauroczył tysiące internautów, a kiedy czworonóg szukał domu, chętnych do adopcji tej zaskakującej krzyżówki było naprawdę wielu. Wolontariusze musieli przeprowadzić casting na nowego właściciela Ramiego, bo tak psiak ma na imię. 

Jamnik, który drzemie w Ramim dał mu niezwykłą długość, druga połowa bezsprzecznie jest pitbullem — ta masywna budowa nie pozwoli tego ukryć.

Jamnik i pitbull w jednym

Zdjęcia dokumentujące to niezwykłe połączenie bardzo szybko obiegły sieć. Część internautów podejrzewała fotomontaż. Wątpliwości jednak rozwiało schronisko w Moultrie publikując oświadczenie ze zdjęciami psiaka. Psiak jest mieszańcem, połączeniem dwóch zupełnie odmiennych ras, które różnią się gabarytami, charakterem i budową ciała, jamnika i pitbulla. W rezultacie też krzyżówki psiak ma nieproporcjonalnie dużą głowę, długi tułów i bardzo krótkie łapki.

Nasza redakcja nie popiera takich krzyżówek i uważamy, że nieludzkie jest rozmnażanie zwierząt, kiedy tak dużo potrzebujących jest w schroniskach. Zwłaszcza że krzyżowanie dwóch tak odmiennych ras psów może uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Psiak poniżej może i wygląda nietypowo, ale jego budowa jest bardzo nienaturalna — zbyt duża masa i zbyt długi tułów.