Jamnik i pitbull w jednym. Ponoć nie jest to fotomontaż, a doniesienia o nietypowym psie, który jest krzyżówką dwóch ras znalazł się nawet na stronie TVN24. Jakiś czas temu było niezwykle głośno na temat tego psiaka.

Jego wygląd zauroczył tysiące internautów, a kiedy czworonóg szukał domu, chętnych do adopcji tej zaskakującej krzyżówki było naprawdę wielu. Wolontariusze musieli przeprowadzić casting na nowego właściciela Ramiego, bo tak psiak ma na imię. 

Jamnik, który drzemie w Ramim dał mu niezwykłą długość, druga połowa bezsprzecznie jest pitbullem — ta masywna budowa nie pozwoli tego ukryć.

Jamnik i pitbull w jednym

Zdjęcia dokumentujące to niezwykłe połączenie bardzo szybko obiegły sieć. Część internautów podejrzewała fotomontaż. Wątpliwości jednak rozwiało schronisko w Moultrie publikując oświadczenie ze zdjęciami psiaka. Psiak jest mieszańcem, połączeniem dwóch zupełnie odmiennych ras, które różnią się gabarytami, charakterem i budową ciała, jamnika i pitbulla. W rezultacie też krzyżówki psiak ma nieproporcjonalnie dużą głowę, długi tułów i bardzo krótkie łapki.

Nasza redakcja nie popiera takich krzyżówek i uważamy, że nieludzkie jest rozmnażanie zwierząt, kiedy tak dużo potrzebujących jest w schroniskach. Zwłaszcza że krzyżowanie dwóch tak odmiennych ras psów może uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Psiak poniżej może i wygląda nietypowo, ale jego budowa jest bardzo nienaturalna — zbyt duża masa i zbyt długi tułów. 

Jamnik i pitbull = jambull czy pitnik?

“Nie znoszę chodzić na smyczy” było zawarte w opisie Ramiego, który kreowany był, na stworzony przez psiaka osobiście. Oprócz tego w opisie zawarte było, że psiak jest pełen energii, uwielbia biegać i nie do końca wie, co to posłuszeństwo. Osoba, która zdecyduje się na jego adopcje, będzie musiała poświęcić trochę czasu na jego wychowanie. Na końcu opisu było napisane, że psiak nie jest rekomendowany do domu z dziećmi.

W ciągu dwóch dni ogłoszenie z Ramim zostało udostępnione ponad 30 tysięcy razy. Historia i wygląd Ramiego poruszyły użytkowników na tyle, że wciąż masowo udostępniają jego kolejne zdjęcia w sieci. “To najdziwniejsza kombinacja, jaką widziałem w życiu” – napisała jedna z internautek.

A wy co sądzicie o takich mieszankach? Podobają wam psiaki, które są tak nietypowo zbudowane i mają niezwykły wygląd? Ostatnio pisaliśmy też, o nietypowych i uroczych szczeniakach, które urodziły się w skutek połączenia uroczego małego teriera z rottweilerem. Nie popieramy takich mieszanek, ale nie odbieramy prawa do życia tym, które na świat już przyszły. 

Zdjęcia tego psiaka obiegły cały świat. Wielu internautów zarzuciło pod zdjęciami, że to nie jest prawdziwy zwierzak, a efekt zabaw w fotoszopie. Wątpliwości rozwiała jednak fundacja, która odniosła się do sprawy Ramiego. 

Po burzy w sieci chętnych na Ramiego nie brakowało. Została wybrana dla niego odpowiednia rodzina, która zapewniła, że otoczy go miłością. 

Zobacz także:

  1. Myśleli, że uratowali zwykłe szczeniaki. Byli wstrząśnięci, kiedy okazało się czym są
  2. Rozmawianie z psem robi z Ciebie wariata? Naukowcy wydali ostateczną decyzję
  3. Seksualny zwyrodnialec wykorzystał niepełnosprawnego psa. Pomóżcie go znaleźć