pitbull

Pitbull i jamnik w jednym. Ponoć nie jest to fotomontaż, a doniesienia o nietypowym psie, który jest krzyżówką dwóch ras znalazł się nawet na stronie TVN24. Jakiś czas temu było niezwykle głośno na temat tego psiaka. Jego wygląd zauroczył tysiące internautów, a kiedy czworonóg szukał domu, chętnych do adopcji tej zaskakującej krzyżówki było naprawdę wielu. Wolontariusze musieli przeprowadzić casting na nowego właściciela Ramiego, bo tak psiak ma na imię. 

Jamnik i pitbull w jednym

Zdjęcia dokumentujące to niezwykłe połączenie bardzo szybko obiegły sieć. Część internautów podejrzewała fotomontaż. Wątpliwości jednak rozwiało schronisko w Moultrie publikując oświadczenie ze zdjęciami psiaka. Psiak jest mieszańcem, połączeniem dwóch zupełnie odmiennych ras, które różnią się gabarytami, charakterem i budową ciała, jamnika i pitbulla. W rezultacie też krzyżówki psiak ma nieproporcjonalnie dużą głowę, długi tułów i bardzo krótkie łapki.

Jamnik i pitbull w jednym reklamował się sam

“Nie znoszę chodzić na smyczy” było zawarte w opisie Ramiego, który kreowany był, na stworzony przez psiaka osobiście. Oprócz tego w opisie zawarte było, że psiak jest pełen energii, uwielbia biegać i nie do końca wie, co to posłuszeństwo. Osoba, która zdecyduje się na jego adopcje, będzie musiała poświęcić trochę czasu na jego wychowanie. Na końcu opisu było napisane, że psiak nie jest rekomendowany do domu z dziećmi.