Joanna Krupa
Zdjęcie poglądowe

Joanna Krupa, to zagorzała miłośniczka zwierząt. Wielokrotnie działała na rzecz poprawy losu zwierzaków. Prezenterka i modelka, prowadziła na antenie stacji TVN program “Misja pies”. Jego celem było znalezienie domów bezdomnym zwierzętom, znajdującym się pod opieką schroniska. Występowała też w wielu kampaniach, zarówno polskich jak i zagranicznych. Tym razem bardzo prosi o modlitwę za swojego ukochanego psa. 

Kim jest Joanna Krupa?

Joanna Krupa, jak już wspomnieliśmy to modelka i prezenterka. Znana z nienagannego stylu, zawsze dobrze ubrana. Większość kojarzy ową panią z jej amerykańskiego akcentu i łamanej polszczyzny. Krupa jest także prowadzącą program “Top Model”, który wyłonił już sporą liczbę modeli. Dla miłośników zwierząt, znana jest przede wszystkim z wielokrotnego udziału w kampaniach społecznych na rzecz zwierząt, oraz z prowadzenia programu “Misja pies”. Z kolei dla swojego psa, jest przede wszystkim jego ukochaną panią. I tym razem  i z tą rolą przyszło jej się zmierzyć publiczne. Prince zachorował, a Joanna Krupa bardzo prosi o modlitwę. 

Fani nie pozostali obojętni

Joanna Krupa opublikowała w mediach społecznościowych post na jednym ze swoich oficjalnych profili, w którym bardzo prosi o modlitwę za swojego yorka. Fani kobiety nie pozostali na tę prośbę obojętni i natychmiast dali o sobie znać, licznie komentując. Wysyłam moją miłość i wsparcie dla Twojego maleństwa”, „Dopóki serce bije, jest nadzieja <3”, „Prince, trzymaj się. Arystokraci żyją dłużej. Będzie dobrze. Jeszcze wiele dobrego przed tobą” – czytamy w komentarzach opublikowanych w różnych językach. Niestety nie wiemy, co dokładnie stało się pieskowi, bo od dodania postu ze zdjęciem i prośbą o modlitwę, Joanna Krupa nie podzieliła się żadną nową informacją. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Please pray ?? for our baby Prince that is in critical condition ❤ God Bless

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)


 Zobacz także:

  1. Wzruszający film! Tata nagrał pierwsze spotkanie syna z adoptowanym psem
  2. Czy pies naprawdę upodabnia się do właściciela? Odpowiadamy
  3. Rzucał swojemu psu patyk. Po kilku minutach pies zaczął umierać