kiełbasa z trucizną

Z coraz większej liczby miejsc dochodzą makabryczne doniesienia o przypadkach gdzie w różnych miejscach była rozrzucana kiełbasa z trucizną lub gwoździami. Takie “spotkanie” dla czworonoga może być początkiem okrutnej i długiej śmierci. Taka sytuacja spotkała dwa psiaki, które wybrały się na spacer ze swoimi właścicielami do świnoujskiego parku. Niestety psy zostały otrute skutecznie.

Kiełbasa z trucizną: w Świnoujściu dwa psy zostały otrute kiełbasą!

Dla właścicieli dwóch psów spacer z czworonogami do parku im. Fryderyka Chopina w Świnoujściu skończył się tragicznie. Dwa psy skonały w męczarniach, ale niestety zanotowano więcej przypadków otruć. Sprawą obecnie zajmują się odpowiednie służby. Najprawdopodobniej kiełbasa z trucizną została celowo rozrzucona na terenie parku.

Apel

Po informacjach, które dotarły do Urzędu Miasta pracownicy opiekujący się parkiem sprawdzili dziś cały jego teren. Nie znaleźli więcej rozrzuconych kawałków mięsa. Jednak apelują do właścicieli czworonogów, żeby przez najbliższe dni nie spuszczali psów ze smyczy i zwracali szczególną uwagę na ich zachowanie, co wąchają i czy przypadkiem niczego nie zjadają podczas spaceru.

Niestety podobne informacje napływają z całego kraju. W ostatnim czasie podobne sytuacje miały miejsce między innymi w Warszawie, Gdańsku, a nawet małym Nieporęcie. Najczęściej słyszy się o kiełbasie z trutką, szkłem lub gwoździami. Czy ten okropny proceder kiedyś się skończy? My apelujemy o to, żeby zwracać uwagę na czworonoga, pomyśleć o kagańcu, ale także na osoby, które podejrzanie zachowują się w miejscach, które są popularne wśród psiarzy.

Zobacz także:

  1. PEWNIE O TYM NIE WIESZ, A GROZI CI WYSOKA KARA. ZMIANY W PRAWACH ZWIERZĄT
  2. RATOWNICY ZNALEŹLI SZCZENIAKOWI WYJĄTKOWĄ RODZINĘ (VIDEO)
  3. BYŁY W PUŁAPCE. RATOWNICY JE WYCIĄGNĘLI I ZROBILI COŚ NIEZWYKŁEGO