kociak

Kociak mieszkający w stolicy Danii, Kopenhadze jest jednym z wyjątkowych stworzeń z całego swojego gatunku. A nawet jeśli nie jest to możliwe, to jest jednym z najmilszych kotów świata. Co w nim takiego wyjątkowego? Sami się przekonajcie i obejrzyjcie również zdjęcia tegoż futrzaka, które znajdują się pod artykułem. Niestety był również najbardziej niechcianym zwierzakiem. 

Kociak mieszkający w Kopenhadze jest najbardziej wyjątkowym futrzakiem świata. Dlaczego?

Kociak o imieniu Monty jest prawdopodobnie najmilszym stworzeniem na całym świecie. W wyniku mutacji chromosomowej zwierzak urodził się bez kości mostka nosa, przez co z wyglądu przypomina trochę królika i kicha częściej niż typowy kot. Mimo że posiada słodkie usposobienie, przez długi czas nie mógł znaleźć domu. W schronisku spędził łącznie trzy lata i każdego dnia oczekiwał ludzi, którzy zechcieliby go adoptować i przygarnąć. Zdaniem wolontariuszy i pracowników, źle znosił tamtejsze warunki, które do korzystnych przecież nie należą. I każdy, kto choć raz był w schronisku, przyzna, że nie jest to miejsce dla żadnego zwierzęcia. 

Pojawił się mężczyzna, który adoptował zwierzę i dał mu szansę na prawdziwy dom

Szczęśliwie pojawił się ktoś, kto postanowił zaadoptować kociaka. Okazał mu serce i udowodnił, że nie wszyscy ludzie są źli, a kot zasługuje na miłość. Zdaniem mężczyzny, kociak nie wyróżnia się niczym, oprócz tego, że kicha częściej, niż inne koty. Na każdym kroku okazuje swoją wdzięczność i wsparcie. Jest to prawdopodobnie efekt uboczny adopcji, z którym można się pogodzić i przyjąć go za miły gest. Monty i jego właściciel -udowadniają, że odmienność nie wyklucza, a ograniczenia znajdują się jedynie w naszych umysłach. Zobaczcie zresztą filmik przedstawiający tych dwoje i sami się o tym przekonajcie.