kociaki

Middletown. To tam policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. Na komisariat zgłosił się anonimowy świadek, który twierdził, że jego sąsiad – Edmund Cunninghan – znęca się nad zwierzętami. Na miejsce od razu udał się patrol. W zamrażalniku mężczyzny zostały znalezione martwe kociaki. 

Middletown: mężczyzna zabił bestialsko kociaki

Na miejscowy komisariat zgłosił się świadek, który twierdził, że jego sąsiad znęca się nad zwierzętami. Nazajutrz jeden z funkcjonariuszy udał się na miejsce zgłoszenia. Jednak to, co zastał na miejscu, rozerwało jego serce. Po przeszukaniu domu, policjant znalazł w zamrażalniku mężczyzny 9 ciał martwych zwierząt. Kociaki znalezione w chłodniarce były w różnym wieku. 24-latek został od razu aresztowany i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Major Scott Reeve, który prowadził te sprawę, poinformował, że mężczyzna krzywdził różne kociaki. Zabijał je także w różny sposób. Ofiarami jego działań były bezdomne koty, które wyłapywał, a następnie bestialsko zabijał. Po tym umieszczał ich ciała w swoim zamrażalniku.

Czytaj także: Rzucał swojemu psu patyk. Po kilku minutach pies zaczął umierać

24-latek stanął przed sądem za zabicie kotów

Mężczyzna został doprowadzony przed sąd. Zostały mu przedstawione zarzuty zabicia 9 kotów. Mężczyzna zeznał, że jednego z kociaków zabił w obronie własnej po jego ataku. Kolejnego zabił ze złości – rzucił nim o ścianę. Nie udało się jednak ustalić przyczyny śmierci wszystkich zwierząt. Podczas aresztowania mężczyzna nie wykazał skruchy. Jego jedynym problemem było to, że przez to, że trafił do aresztu, straci pracę. Przy takich okolicznościach sąd utrzymał karę aresztu. Wyznaczył także termin kolejnej rozprawy na 9 września, czyli dzisiaj. Mężczyźnie grozi kara bezwzględnego więzienia. Będzie sądzony za przestępstwo piątego stopnia. Obecnie sąd ustalił kaucję za niego w wysokości 35 tysięcy dolarów.

kociaki
24-latek oskarżony o bestialskie zabicie 9 kotów

Zobacz także:

  1. Labrador został tatą NIETYPOWYCH maluchów. Będziesz bardzo zaskoczony
  2. Rozrywające nagranie. Oddali go, pies zaczął PŁAKAĆ w schronisku
  3. Zwierzęta są rażone prądem, giną w komorach gazowych. Oni na to przyzwalają