kociaki

Kociaki. Podobnie, jak szczeniaki to słodkie i garnące się do człowieka maluchy, które łakną bliskości, uczucia i odrobiny zabawy. Należą do tych słodkich maleństw, które są jeszcze kocimi dziećmi i nie posiadają wykształconych instynktów. Możesz je wszystkiego nauczyć i pokazać im cały świat. Ważne, aby było to dla nich bezpieczne doświadczenie. 

Dlaczego niektóre kociaki są bezdomne?

Kociaki stają się bezdomne zwykle od urodzenia. Kwestia ta jest bardzo dużym problemem, biorąc pod uwagę, że na świecie jest bardzo dużo bezdomnych kotów. Określane są jako koty dzikie, żyjące na wolności. Nie znają człowieka i zwykle gardzą jego obecnością. Jednak kociaki są ufne, dopiero uczą się zachowań instynktownych, które mają zapewnić im przetrwanie. 

Dopiero później, kiedy podrosną zaczynają dostrzegać, że świat jest złożony z nieszczęść chodzących parami, a żeby przetrwać należy omijać człowieka. 

Kociaki lubią słuchać muzyki?

Pewien uliczny piosenkarz postanowił śpiewać i grać dla zabawy. Kiedy śpiewał według założonego wcześniej schematu, nikt się nie zatrzymywał i nie interesował jego występem. Kiedy tylko zmienił taktykę, pojawiła się przed nim publiczność, która wydawała się bardzo zainteresowana i zaintrygowana zarówno mężczyzną, jak i dźwiękami gitary, które wydawał. Jego największą publicznością okazały się kociaki. 

Sztuczny tłum

Zwierzaki zorganizowały coś w rodzaju sztucznego tłumu, co natychmiast spotkało się z licznym zainteresowaniem przechodniów. Cztery kociaki, które zaszczyciły swoją obecnością ów koncert, miały około trzech miesięcy.

Zgodnie z relacją świadka zaistniałego zdarzenia, a także twórcy urokliwego wideo, które posiadamy-kotki nie opuściły koncertu, aż do samego końca. Według przechodniów był to niesamowity widok, który zapierał dech w piersiach. Niesamowite, jak te zwierzęta rozumiały energię wydawaną przez muzyka. Uliczny muzyk był bardzo rady tego, że zwierzęta zrobiły publikę, gdyż nie spodziewał się tamtego dnia już niczego, co mogłoby go zaskoczyć. 

Zobacz także:

  1. Uratował psa podczas misji w Iraku. Nagranie z ich pierwszego spotkania w USA doprowadza do płaczu
  2. Ten pies jest burmistrzem miasta od 5 lat! Został wybrany w szczytnym celu
  3. Spróbuj się nie śmiać z tych zwierząt. One naprawdę wierzą, że się zmieszczą