Wszystkie małe zwierzaki zyskują sympatię ludzi. Uważane są za słodkie i rozczulające. Zazwyczaj, kiedy na świecie pojawia się niepełnosprawny kot jest zostawiany porzucany przez kocią mamę, jako ten który i tak nie przeżyje. 

Niesamowity niepełnosprawny kot

Pewnego pięknego dnia kotka będąca w ciąży urodziła kociaki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że wśród nich znalazł się niepełnosprawny kot. Wszyscy w domu widząc zwierzaka byli bardzo mocno zszokowani jego widokiem. Spodziewali się, iż maluch zaraz umrze i nie przeżyje tym samym najbliższej godziny. Ten zrobił jednak psikusa i nie chciał się tak łatwo poddać. Właściciele widząc to, postanowili sprawdzić płeć kociaka, a kiedy odkryli że jest to dziewczynka – nadali jej imię Bettie Bee. 

Wygląd niepełnosprawnego kota

Kotka była ślicznym pręgowanym maluchem, jej rodzice jak i cały miot był w pełni zdrowy. Ona zaś urodziła się z pewnego rodzaju deformacją. Choroba ta nazywa się drenaż czaszkowo-twarzowy i jest wadą wrodzoną. Urodziła się z dwiema twarzami, dwoma nosami, trzema oczami i dwoma ustami. 

Została oddana przez właścicieli do pewnego ratownika, który miał doświadczenie w opiece nad tego typu schorzeniami u kotów. 

Niepełnosprawny kot stał się sławny

Bettie Bee bardzo szybko zdobyła serce nowego opiekuna. Ratownik chcąc być w pełni anonimowy założył kotce profil na Facebooku, gdzie dzielił się losami kotki. 

Po paru dniach kotka poważnie zachorowała na zapalenie płuc. 

“Bettie Bee jest teraz aniołem, zabrałem ją do weterynarza, żeby spokojnie poszła na marne, jestem rozbity” – poinformował mężczyzna na oficjalnym profilu pręgowanego maleństwa. 

“Walczyła i powiedziałem sobie od samego początku, że nie pozwolę jej cierpieć. Przez 16 dni dałem z siebie wszystko, podobnie jak ona, zrobiłbym to wszystko od nowa, zasłużyła na szansę życia, ale niestety tak nie było”. – dodał

Reakcja ludzi na śmierć kota

W ciągu zaledwie dwóch godzin wpis mężczyzny zdobył 1200 komentarzy i aż 200 akcji w postaci udostępniania postu. Pojawiły się plany usunięcia profilu, kiedy emocje opadną. Jednak strona zyskała 43 940 polubień. 

To niesamowite, jak bardzo wzruszył ludzi ten niepełnosprawny kot i jego historia, która trwała zaledwie 16 dni. 

Bettie Bee zmarł po tym, jak został dotknięty zapaleniem płuc wywołanym przez mleko wchodzące do jego płuc.HOTO: FACEBOOK / BETTIE BEE.

Zobacz także:

  1. Kotek wpadł do klatki groźnego drapieżnika. Wtedy zdarzyło się coś niesamowitego
  2. Cała Warszawa już o tym mówi! Sensacyjne informacje o kotach
  3. Szczeniak zawstydził miejscowego listonosza. Jest jego niezwykłym następcą