Joanna Krupa albo, jeśli ktoś woli, Dżoana Krupa jest ludziom znana jako modelka, ale także aktywistka walcząca o prawa zwierząt. Sama posiada trzy psiaki i każdemu z nich okazuje mnóstwo miłości. Niestety kampanie na rzecz zwierząt w tych czasach muszą szokować. Niestety przy fali wiadomości, jakie zalewają nas każdego dnia, takie materiały muszą się wyróżniać i wzbudzać w odbiorcach szczególne emocje. Dlatego też kampania organizacji PETA z udziałem Joanny Krupy zaskoczyła wiele osób. 

PETA zorganizowała kampanie na rzecz zwierząt w cyrkach

Organizacja PETA zorganizowała kontrowersyjną kampanie przeciw wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach. Joanna Krupa od lat wspiera działania tej fundacji, dlatego i tym razem wzięła udział w sesji. Tym razem była to wyjątkowa sesja. Zdjęcia, które powstały są kontrowersyjne, ale przyciągają pożądaną uwagę. 

Czytaj także: Polskie gwiazdy zabijają niewinne zwierzęta. Przyznały się. A ty się przyznasz?

Joanna Krupa nago walczyła o prawa zwierząt

Joanna Krupa w ramach kampanii zapozowała w wyjątkowym kostiumie tygrysa. Najbardziej kontrowersyjne w nim było to, że w sumie nie istniał, a wszystko zostało namalowane na ciele modelki. Krupa zaskakuje, ale w dobrym celu. Popieramy szokowanie w ramach dobrych i pożytecznych akcji. Uważamy, że dla dobra zwierząt modelka mogłaby pokazać nawet więcej. Poniżej znajdziecie filmik z profilu Joanny Krupy, na których widać jej niecodzienny kostium. 

Zresztą to nie pierwsze głośne akcje modelki. Od zawsze zachęca ludzi do adopcji zwierząt, razem z Michałem Pirógiem przypinała się łańcuchami do bud w ramach akcji Zerwijmy łańcuchy. Brała także udział w kampaniach na rzecz dzikich zwierząt. Żadne żywe stworzenie nie jest jej obojętne. 

krupa

Zobacz także:

  1. Porzucił stado szczeniaków na pewną śmierć. Policja szuka sprawcy
  2. Wiara w ludzi utracona. Kobiety okradły bezdomnego psa ze wszystkiego
  3. Ciche znaki, które oznaczają chorobę u Twojego psa