krzyżówka psa

Krzyżówka psa z kotem to eksperyment jakiego dopuścili się rzekomo naukowcy w XX wieku. Niestety bestialskie eksperymenty na zwierzętach istnieją do dziś. Jedni twierdzą, że świadomość daje nam władzę nad światem, ja mam co do tego inne podejście. Poznajcie świat zwierząt maltretowanych w laboratoriach.

Krzyżówka psa z kotem w środowisku naturalnym nie ma prawa bytu. Te dwa osobne gatunki nie mogą się ze sobą rozmnażać z oczywistych powodów. 

Eksperymenty na zwierzętach są niestety do tej pory nieodłącznym elementem naszej kultury. Nawet w naszym kraju przeprowadzane są na zwierzętach testy np. kosmetyków czy leków. Bez wątpienia można to również uznać za bestialskie praktyki. 

Krzyżówka psa z kotem – jak bardzo nieetyczne to doświadczenie? Eksperymenty na zwierzętach: za i przeciw. Jakie eksperymenty na zwierzętach znane są w popkulturze?

W 1890 roku na świat przyszedł rosyjski naukowiec, Siergiej Briuchonienka, którego największą pasją w życiu było ożywienie organizmu. Swoje działania zawsze motywował chęcią rozwoju kardiologii i możliwości ratowania ludziom życia. Jednak jego pracownię przepełniały wstrząsające obiekty. 

W swoim laboratorium posiadał maszynę, która utrzymywała życie. Jeden z jego obiektów badawczych stanowiła odcięta głowa psa, która na pierwszy rzut oka wydawała się żywa. Wiemy, że u niektórych budzi to pytanie, czy w imię ratowania ludzi można coś takiego robić.