kundelek

Kundelek jest typowym psem domowym. W większości naszych domów właśnie kundle są częścią rodziny i przybranymi dziećmi. Nawet badania to potwierdzają – blisko 75% psów na świecie stanowią właśnie kundelki. Nasze psy domowe zajmują w naszych sercach i życiach wyjątkowe miejsce i właśnie dzisiaj obchodzą swoje święto. Dziś Dzień Kundelka 2018. Życzymy więc waszym podopiecznym wszystkiego najlepszego! Niestety nie dla wszystkich kundelków jest to miłe święto. 

Kundelek za kundelkiem i jeszcze jeden kundelek. Tak wygląda niestety życie tych psiaków najczęściej. Schroniska są pełne właśnie nierasowych psów i zazwyczaj nie mają one szans na dom. Swoje ostatnie dni spędzą w schroniskowym, betonowym boksie. Możemy im jednak pomóc i niekoniecznie chodzi o adopcję psa. Choć to też jest świetnym pomysłem, ale nie dla każdego. 

Kundelek najlepszym przyjacielem człowieka?

Kundelki zdominowały świat jako psy domowe. 3/4 psów na świecie jest właśnie nierasowych, a jedynie pozostałe 25% to psiaki rasowe. Zresztą mieszańce często swoim wyglądem zachwycają niejednego konesera psiej urody. Potrafią być cudaczne i słodkie. .Często pomieszanie różnych genów, daje oryginalne efekty. 

Pies domowy, czyli taki który żyje z nami pod jednym dachem, ma swoje potrzeby. W związku z jego świętem możesz mu sprawić prezent, z którego naprawdę się ucieszy. Mamy nawet kilka pomysłów. Chcesz skorzystać? 

Pomysł na prezent dla psa – Dzień Kundelka 2018:

Zastanawiasz się nad prezentem dla swojego psa? Mamy kilka pomysłów, a wachlarz możliwości jest coraz szerszy. Można postawić na dobrą karmę, ręcznie robione przysmaki lub fajną, interesującą zabawkę. Co wybieracie?