lukastv

Psy zaskakują nieustannie. Raz ratują ludzi, innym razem robią niezwykłe sztuczki, a niektóre gadają. Właśnie takiego psa spotkali przechodnie ulic w Warszawie i Lublinie. Gadający pies zaczepiał wszystkich, którzy go mijali. 

Gadający pies w Warszawie i Lublinie

W Warszawie i Lublinie na niektórych ulicach i przy parkowych ławkach pojawiły się gadające psy. Zaczepiały ludzi, inne psiaki, za wszelką cenę próbowały zaprzyjaźnić się z każdym, kto je mijał. Ale czego się dziwić – psy są jednymi z najlepszych stworzeń na świecie, więc nie trzeba było podejrzewać ich o złe zamiary.

Ludzie reagowali przeróżnie – jedni się śmiali, po innych było widać strach, a jeszcze inni po prostu się zatrzymywali i głaskali psiaka, który do nich zagadał. Psiaki uspokajały przechodniów, że nie mają zamiaru ich ugryźć, zachęcali do przygarnięcia psiaka i skupieniu się na relacjach między ludźmi. Wszystko było inicjatywą autora kanału LukasTV.

“XXI wiek, ale żeby z psem sobie pogadać, to tego jeszcze nie było!” – śmiejąc się, komentowała jedna z kobieta, która natknęła się na gadającego psa.

Film pochodzi z kanału LukasTV.

A ty? Jakbyś zareagował, gdybyś spotkał tak oryginalnego czworonoga? Uciąłbyś sobie z nim pogawędkę czy raczej szybko zmył się w swoim kierunku?

Autor kanału LukasTV i gadające psy zapraszają na film

Zobacz także:

  1. Mały terier zapłodnił rottweilera – szczeniaki wyglądają cudownie!
  2. Najbardziej urocze zwierzęta na Ziemi! Musisz je zobaczyć
  3. Rasy psów, które rzadko chorują. Lista, charakterystyka i galeria