mężczyzna przemycił psa

Żona tego mężczyzny została poddana zabiegowi, niestety po kilku dniach okazało się, że nie wszystko poszło tak, jak powinno. Po kilku dniach kobieta przestała jeść i pić, a przy życiu przytrzymywały ją kroplówki. Kiedy mogła jeszcze mówić, poprosiła swojego męża, żeby umożliwił jej pożegnanie z ukochanym psem. 

Jak się pożegnać z psem?

Jest to bardzo trudne, jednak trudniejsze jest, kiedy to pies odchodzi, a my zostajemy na tym świecie. Odejście bliskiego czworonoga jest bardzo bolesne i może skończyć się traumą. Naukowcy dowiedli, że śmierć psa lub kota może być bardziej bolesna, niż śmierć bliskiej osoby. Po śmierci zwierzaka każdy ma prawo do żałoby i nikomu nie wolno tego odmówić.

Mężczyzna przemycił psa

Wiedząc, że jego żona nie jest w stanie podnieść się ze szpitalnego łóżka, ani nie ma możliwości wywiezienia jej na zewnątrz razem ze sprzętem, postanowił przemycić czworonoga. Mężczyzna przemycił psa w walizce. Mimo, że sunia ważyła ponad dwadzieścia kilogramów i ten czyn wydawał się bardzo trudny, psiak niezwykle ułatwił to zadanie. Bez problemu dała się zamknąć w walizce i do momentu przywiezienia jej do sali swojej opiekunki nie ruszała się zupełnie.

„To było niewiarygodne, ale ani przez chwilę nie piszczała ani się nie wierciła. Zachowywała się tak, jakby doskonale rozumiała tę sytuację. Kiedy przeszedłem obok pokoju pielęgniarek, powiedziałem im, że w walizce niosę rzeczy dla żony. W ten sposób udało nam się wejść do środka.” – napisał mężczyzna.

Czy można wprowadzać psy do szpitala?

Nie, istnieje prawny zapis, który tego zabrania. Psy przenoszą zarazki, niezależnie od tego, jak czyste by nie były.

W pewnym momencie do szpitalnej sali pielęgniarka. Małżeństwo przestraszyło się, że wezwie ochronę albo policję, ale nawet ona wzruszyła się niezwykłym widokiem tego smutnego pożegnania i nie była zła za to, że mężczyzna przemycił psa w walizce, mimo, że nie było to dozwolone. Kobieta rozumiała, jak wiele znaczy miłość do czworonoga i odwrotnie. Kiedy żona mężczyzny w końcu zasnęła, jej oddany mąż ponownie zapakował psa do walizki, a suczka ani przez chwilę nie protestowała.

Czy pożegnanie z ukochanym psem psem boli?

Owszem i to bardzo. Można wpaść w stany depresyjne po śmierci czworonoga. Można także wybuchać płaczem. Wszystko jest dozwolone. Jeśli ktoś bagatelizuje sprawę śmierci waszego pupila, olejcie. Czy pies może tęsknić za zmarłym właścicielem? Tak! Tak samo ma się sprawa śmierci właściciela i tęsknoty psiaka za nim. Istnieje wiele przykładów z przeszłości, które są na to dowodem. Między innymi są to historia Hachiko i przygody Bobika od Franciszkanów. Nawet w Polsce istnieje pomnik psa, który przez rok czekał w miejscu, w którym umarł jego właściciel.

Zobacz także:

  1. Pies i upał. Jak sprawić, żeby nie cierpiał i było mu lżej
    aaaaa
  2. Twój pies był lub będzie operowany? Warto wiedzieć, jak się nim zająć
    aaaaa
  3. Ile lat ma Twój pies w przeliczeniu na ludzkie? Wielkość ma znaczenie