miłość do psa

Miłość do psa jest cechą łączącą wszystkich właścicieli czworonogów. Nikt nie wyobraża sobie życia bez swojego najlepszego przyjaciela. Dzieli z nim łóżko, fotel, a czasem nawet talerz. Mamy nawet dowody na to, że psiarze kochają bardziej swoje pupile, niż bliskich. 

Miłość do psa, czym właściwie jest? Czy kochasz swojego psa? Zapewne wszyscy zgodnie odpowiemy w tym momencie – tak, ale czy kochamy go bardziej od naszych bliskich, znajomych, rodziny? Poniżej pokażemy wam kilka dowodów na to, iż jest to prawdą.

Miłość do psa. Czy pies wie, że go kocham? 

Masz gorszy dzień? Nie masz ochoty z nikim rozmawiać i najchętniej zamknąłbyś się na klucz w swoim mieszkaniu tak, aby nikt Cię nie denerwował? Nie ważne jak źle się czujesz, czas i energię na pogłaskanie swojego czworonoga, zawsze znajdziesz.

Jesteś bardzo oszczędną osobą, a każdy zakup przemyślisz kilka razy? Każdy z wyjątkiem rzeczy i artykułów dla psów. Wejście do sklepu zoologicznego równa się dla Ciebie z dużą sumą na paragonie i pełnymi siatkami.

Wymigujesz się od zaproszeń na imprezy, gdzie nie możesz zabrać swojego ulubionego czworonoga? Twój pies nie jest mile widziany? Ty również nie jesteś. Jeśli macie gdzieś iść to albo razem, albo wcale.

Wolisz wydać zaoszczędzone pieniądze na nowe zabawki dla psiaka czy legowisko niż wyjście ze znajomymi? To kolejny dowód na to, iż czwórnóg jest dla Ciebie najważniejszy i chcesz dla niego wszystko, co najlepsze.

Pies kocha bezwarunkowo. Co oznacza, że pies się przytula?

Twój telefon w 99% składa się zdjęć psa. Robisz je namiętnie, co chwilę, podziwiając przy tym piękność i majestatyczność swojego zwierzęcia. Na jednym obrazku ogon ma całkiem prosty, a na drugim lekko zawinięty do góry? To idealny materiał na więcej niż jedno pstryknięcie aparatem.

Wolisz się nie wyspać, niż budzić, smacznie śpiącego na Twoim miejscu psa? Zapewne każdy, kto posiada w domu zwierzę, wyszedł z łazienki, gotowy do pójścia spać, a następnie zauważył swojego psa, leżącego na swojej poduszce. Co robisz? Kładziesz się pod lub obok. Nie ważne, że właśnie szykujesz się do snu w najdziwniejszej pozycji.