miłość

Miłość potrafi być naprawdę zabójcza. Część osób uważa, że jest najpiękniejszym uczuciem na świecie. Dla mnie osobiście jest to najbardziej przerażające uczucie, bo jest w stanie zmotywować człowieka do strasznych okrucieństw. Właśnie miłość jest efektem tej tragedii, która spotkała tego psiaka. Do tego bestialstwa doszło w zeszłym tygodniu. 

Miłość potrafi doprowadzić do wielkich tragedii

Miłość nie zawsze niesie za sobą pozytywne skutki. Niestety przekonał się o tym pewien mężczyzna, którego pies został skatowany po tym, jak pokłócił się ze swoją dziewczyną.

Mężczyzna pokłócił się ze swoją partnerką, ona w zemście postanowiła skrzywdzić należącą do niego małą sunię. Świadkami całej sytuacji byli ich sąsiedzi. Młody chłopak, który był akurat w pobliżu, usłyszał dziwny hałas – postanowił sprawdzić skąd dobiega. Wtedy jego oczom ukazał się tragiczny i rozdzierający serce widok. 

Kobieta skatowała psa w zemście

Przed budynkiem leżała ranna sunia, kobieta wyrzuciła psiaka przez okno z wysokości drugiego piętra. Zwierzak przeżył upadek, ale uderzył z całej siły w metalowy pręt, a jego żołądek został przebity w dwóch miejscach. – Usłyszałem dziwny huk. Kiedy zobaczyłem co to, byłem przerażony. Ktoś wyrzucił biedną suczkę przez okno. Cała krwawiła. Natychmiast zadzwoniłem po pomoc – skomentował świadek zdarzenia.