najbrzydsze rasy psów

Najbrzydsze rasy psów – dla jednych mogą być brzydkie, dla innych piękne. Jednak nie wygląd jest najważniejszy. Każdy pies jest inny, rasę psa, usposobienie i charakter powinniśmy dopasować do naszego stylu życia.

Najbrzydsze rasy psów wywołują dużą burzę wśród miłośników zwierząt. Nie tylko ludzka uroda, ale także psia jest rzeczą względną. To, co dla jednego jest piękne, dla innego może okazać się brzydkie. Jeśli chodzi o psy, zdecydowanie wygląd spada na mniej ważne miejsce, bowiem liczy się charakter. Poniżej pokazujemy rasy psów, które na świecie uznawane są za jedne z najbrzydszych.

Najbrzydsze rasy psów. Pomarszczony pies jaka to rasa? Pies z pomarszczoną mordką.

Bulterriery często porównywane są do kóz lub świń. Te jajogłowe pieski o małych, skośnych oczach i umięśnionym ciele w niejednej osobie wywołają lęk. Są to jednak bardzo rodzinne psy. Najpierw narozrabiają, a po chwili rozbawią swoimi głupimi wyczynami właściciela do łez. Kochają pieszczoty. Trzeba na nie jednak uważać, gdyż są to psy złodzieje. Kradną wszystko, co pachnie opiekunem i zawlekają to na swoje legowisko.