Tak “brzydki” pies, a tyle tysięcy kosztuje, czyli kilka słów o najdroższych psach świata

0
2156

Jakie są najdroższe psy świata? Dlaczego jedne szczenięta są droższe od innych? Dlaczego psy od rodziców z medalami z oficjalnych wystaw psów są dużo droższe? Zobaczcie także galerię najdroższych psów na świecie. 

Najdroższe psy świata: tę konkurencję wygrywa mastif tybetański

Jakie są najdroższe psy świata i co na to wpływa? Wszystko zależy od rasy i predyspozycji suczki, oczywiście znów mam na myśli psy z rodowodem respektowanym przez Związek Kynologiczny w Polsce. W przypadku ras, których sunia wydaje na świat jedno, góra dwa szczeniaki, ceny są wyższe. Ogłoszenia yorków, które mają rodowód oscylują w granicach 3000-4000 tysięcy złotych. W przypadku labradora, który na świat wydaje zazwyczaj od 6 do 8 małych. Cena szczeniaków rasy labrador to około 2000-2500 tysiąca złotych. Jeśli chcesz przeczytać, dlaczego szczeniaki kosztują “aż” tyle, zapraszamy do tego wpisu.

Obejrzyj galerię Najdroższe psy świata

Jednak niektóre szczeniaki są zdecydowanie droższe, powyżej załączona jest galeria najdroższych psów na świecie. Jeśli już obejrzałeś, zobacz 20+ zdjęć zwierzaków, które myślą, że są ludźmi. Spróbuj się nie śmiać!.

Zobacz także:

  1. Czy pies naprawdę upodobania się do właściciela? Galeria
  2. Kilkadziesiąt zwierząt, fetor i odchody. Interweniować musieli sąsiedzi
  3. Psy z niesamowitą sierścią. Będziesz zaskoczony żartami matki natury [GALERIA]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *