Psy

Najsłodszy pies na świecie

 

Jaki jest najsłodszy pies na świecie Dowiedz się, jak pies Boo stał się sławny

Jeśli śledzisz psa Boo na Facebooku, pewnie zastanawiasz się: Kim jest Boo? Czy rzeczywiście istnieje rasa psów Boo? Co jest takiego wyjątkowego w tym szpicu miniaturowym? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym stworzeniu. Zdziwisz się, gdy dowiesz się, że miłość Boo do ludzi i innych zwierząt uczyniła go jednym z najpopularniejszych psów-modeli na świecie. Był nawet modelem dla Operation Smile i butiku internetowego Tobi.

Pies Boo na Facebooku

Pośród najpopularniejszych zwierząt domowych na Facebooku pies Boo szybko zyskał sławę. Ma ponad 17 milionów fanów i często zamieszcza na portalu społecznościowym zdjęcia, czasami w różnych konfiguracjach lub ze swoim kumplem. Strona Boo na Facebooku jest również popularna wśród gwiazd, takich jak Kesha i Khloe Kardashian. Gwiazda pojawiła się nawet dwukrotnie w programie Good Morning America. Trudno przeoczyć Boo, nawet przy wszystkich jego zwolennikach i „lubiących”.”

Ale pies Boo na Facebooku jest pomeranianem, jego popularność wykracza daleko poza Internet. Ma swoją własną linię produktów, w tym ilustrowane książki i kalendarze. Fani mogą nawet kupić gadżety związane z psem Boo. Internet jest doskonałym miejscem do rozpowszechniania treści wirusowych, więc nie wstydź się! Oto niektóre z najlepszych filmów wirusowych z udziałem psa Boo. Jeśli jeszcze ich nie widziałeś, sprawdź jego stronę na Facebooku, aby zobaczyć, co mówią inni.

Kim jest pies Boo? Czy istnieje rasa psa Boo?

W 2009 r. pies Boo stał się sławny w Internecie po tym, jak jego właściciel opublikował go na Facebooku. Piosenkarka Ke$ha i gwiazda telewizyjnej rzeczywistości Khloe Kardashian udostępnili zdjęcia Boo na Twitterze, które szybko się rozeszły. W ciągu kilku lat Boo stał się popularny wśród ponad 16 milionów ludzi. Jego zdjęcia zaowocowały nawet trzema książkami, a on i jego człowiek, Irene, są nieustannie fotografowani w domu i na wycieczkach po San Francisco.

W 2012 roku Boo został rzecznikiem Virgin America Airlines. Po sukcesie jego książek linie Virgin America zwróciły się do jego właściciela i poprosiły go, aby został rzecznikiem podróżujących ze zwierzętami domowymi. Boo okazał się takim hitem, że w lipcu 2012 r. firma postanowiła mianować go Pet Liaison dla Virgin America.

Chociaż pies Boo jest najsłodszym psem, musi stawić czoła puszystej konkurencji. Wielu właścicieli zwierząt domowych stara się uczynić swoich pupili sławnymi. Oprócz Grumpy Cat jest jeszcze pomorski szczeniak Jiff, który stał się wirusowym hitem. Trudno jest pokonać Boo. Jeśli chcesz być następnym Boo, możesz pójść w jego ślady i spróbować przebrać się za niego.

Ale Boo był najsłodszym psem na świecie, nie prowadził zwyczajnego życia. Był sławny w Internecie, poznał wielu utalentowanych i życzliwych ludzi. Jego śmierć sprawiła, że jego fani są zdruzgotani i mają złamane serce, ale jego rodzina może spać spokojnie, wiedząc, że Boo już nie cierpi. Strona na Facebooku poświęcona odejściu Boo otrzymała ponad dwieście tysięcy reakcji i 38 000 komentarzy w ciągu zaledwie 14 godzin.

Pies Boo – najsłodszy pies na świecie jest ekstremalny

Pies Boo to jedna z najsłodszych ras na świecie. Jest to pomeranian o filarowych nogach i niesamowicie uroczej twarzy. Krótka sierść Boo nadaje mu wyjątkowy wygląd, a jego oczy i nos mają kształt misia. Pomimo niezwykłej słodyczy psa, nie jest on jedynym, który ma słodką twarz.

Przez pewien czas obawiano się, że Boo nie żyje, mimo że był Pomorzaninem. W końcu miał cztery miliony fanów na Facebooku i lukratywną umowę książkową, nic więc dziwnego, że został okrzyknięty najsłodszym psem na świecie. Niedawno jednak zmarł z powodu problemów z sercem. Śmierć wywołała lawinę reakcji w sieci.

Smutną wiadomością dla fanów Boo jest to, że już nigdy nie będzie w stanie dorównać swojemu statusowi. Ten najsłodszy pies na świecie może być najpopularniejszym obecnie Pomorzaninem. Jego zdjęcia zdobyły miliony fanów na Facebooku, a on sam nigdy nie zostanie gwiazdą filmową, ale pewien nowo ujawniony fakt może to zmienić.

Boo szpic miniaturowy – najsłodszy pies świata

W Boo szpicu miniaturowym właścicielka wyraźnie dbała o wygląd swojego ukochanego pupila. Zdjęcie Boo w umaszczeniu szpica miniaturowego pokazuje dbałość o szczegóły, jaką właścicielka przywiązywała do wyglądu swojego pupila. Mimo że Boo jest uroczy, wiele osób wciąż nie może przestać płakać po przeczytaniu tej smutnej historii.

W 2016 r. Boo osiągnął liczbę polubień na Facebooku przekraczającą 17 milionów! Był gwiazdą swojego własnego kalendarza, książek z obrazkami, miękkich zabawek, strony na Instagramie i kalendarza. Niestety, Boo odszedł w styczniu 2019 r. i nie ma go już wśród nas. Ale jego popularność wciąż rośnie. Przyjrzyjmy się, co mówią o nim fani Boo.

Początkowo prymitywny typ większych psów w typie szpica, Pomeranian był używany głównie do hodowli owiec. Jednak w XIX wieku rasa ta została uznana za odrębną i królowa Wiktoria rozpoczęła hodowlę tego psa, który wkrótce stał się popularny w Anglii. Oprócz swojej słodyczy Boo szpic miniaturowy jest lojalnym, wesołym i czujnym psem.

Szpic niemiecki i pomeranian są podobne pod względem wyglądu i temperamentu. Oba lubią być aktywne i skoczne przez wiele godzin. W związku z tym właściciele muszą przebywać z pomeranianem przez cały dzień i zostawiać mu coś do zrobienia, kiedy jest sam. Nie lubią być same, ale są świetnymi psami stróżującymi.

Psy Boo – rasa psa Boo

Czy kochasz zwierzęta, czy nie, prawdopodobnie widziałeś stronę psa o imieniu Boo na Facebooku. Ten pomorski pies stał się sławny, gdy jego strona na Facebooku stała się wirusowa i wydano cztery książki z jego udziałem. Do 2020 r. strona Boo na Facebooku miała 16 milionów polubień. Właścicielka Boo, Irene Ahn, miała również psa rasy Pomeranian o imieniu Buddy.

Pomeraniany to zminiaturyzowane psy w typie szpica, znane z długiej, klapniętej sierści i okrągłych głów. Psy te mogą być hałaśliwe i energiczne, dlatego w okresie szczenięcym powinny być trzymane w zamknięciu, aby nie wyrządzały krzywdy dzieciom. Pomorzany są bardzo podatne na szkolenie i są doskonałymi psami stróżującymi, jeśli zostaną nauczone, kiedy mają szczekać. Dobrze sprawdzają się w mieszkaniu i wymagają jedynie codziennego spaceru.

Jedna z fan page’y poświęconych Boo skupia się na wyglądzie psa. Chociaż skupiono się na Boo, uwagę przyciągnęły również inne zdjęcia psa z jego braćmi. Buddy, pierwszy brat Boo, był Pomorzaninem, który zmarł w 2017 roku. Sir Blueberry Pie, Golden Retriever, jest jego drugim bratem. Strona na Facebooku jest nadal aktywna i wciąż się rozwija.

Po tym, jak Boo zyskał sławę w mediach społecznościowych, jego właścicielka, Irene Ahn, skontaktowała się z Chronicle Books, aby napisać o nim książkę. Irene Ahn, pracownica Facebooka, napisała książkę obrazkową zatytułowaną „Boo: The Life Of The World’s Cutest Dog” pod pseudonimem J.H. Lee. Książka została przetłumaczona na dziesięć różnych języków.

Pomerany to krótkowłose psy rasy pomeranian. Puszyste, okrągłe futro pomeranianów nadaje Boo wyjątkowy wygląd. Okrągła twarz i gęsta sierść Boo są bardzo puszyste, co nadaje mu wygląd pluszowego misia. Aby zachować puszystą sierść, psy te wymagają regularnych wizyt u fryzjera. Mogą być trudne w utrzymaniu, ale są tego warte.

string(15) "sidebar_layouts" 1