nie żyje dziennikarz pikio.pl

Z głębokim żalem informujemy o wczorajszej śmierci naszego redakcyjnego Przyjaciela oraz dziennikarza Pikio.pl i byłego redaktora naczelnego Lelum.pl Kamila Ciszka-Skwierczyńskiego. Był dla nas inspiracją i wzorem. Miał jedynie 27 lat. Był on rzetelnym dziennikarzem, dobrym przyjacielem i człowiekiem o złotym sercu. Poświęcał swoje życie walce o wolność, równość, prawa mniejszości oraz zwierząt. Wspierał również redakcję Merdacz.pl, która również należy do HGA Media. Jesteśmy w żałobie.  

Dziennikarz Pikio i Lelum nie żyje

Od zawsze marzył o karierze w mediach. Z wielkim zapałem budował z nami wydawnictwo HGA Media, które bez jego twórczości i niezwykłej osobowości nie będzie takie samo. Portalowi Merdacz.pl zawsze służył radą i pomocą, wspierając w wielkim stopniu rozwój tego projektu.

Początkowo w naszym wydawnictwie objął stanowisko redaktora naczelnego serwisu Lelum.pl, a następnie został dziennikarzem portalu Pikio.pl – oczywiście na kierowniczym stanowisku. Zanim pojawił się w naszej firmie i naszych życiach, pracował w branży medialno-reklamowej.

Nadal nie możemy pogodzić się ze stratą takiego człowieka. Był on wspaniałym dziennikarzem, dobrym przyjacielem i człowiekiem o złotym sercu. Poświęcał swoje życie na walkę o wolność, równość, prawa mniejszości oraz zwierząt. Wspierał rozwój portalu Merdacz.pl.

Kamil Ciszek Skwierczyński nie żyje

Kamil był dla nas wzorem do naśladowania i na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Nadal nie do wszystkich dotarło, że Kamila już z nami nie ma i nie pojawi się już w siedzibie HGA Media. Na zawsze zapamiętamy nie tylko pracę z Kamilem, ale również wielogodzinne debaty, jak również czas spędzany prywatnie w trakcie redakcyjnych imprez. To był zaszczyt pracować z tak fantastyczną osobą.

– Praca z Kamilem była zaszczytem. Nigdy go nie zapomnimy, pamięć o tym wspaniałym człowieku na zawsze pozostanie w sercach wszystkich, z którymi Kamil budował firmę HGA Media oraz portale Pikio.pl i Lelum.pl. Jego nagła choroba zaskoczyła wszystkich, choć do ostatnich godzin wierzyliśmy, że uda mu się wrócić do zdrowia. Był niesamowicie silnym człowiekiem, zawsze uśmiechniętym. W takiej chwili trudno powstrzymać łzy – mówi Albert Wójcik, prezes HGA Media.

Pożegnanie Kamila na Pikio.pl

W imieniu całego zespołu HGA Media, składamy kondolencje Rodzinie i bliskim Kamila, którzy tak jak my, nie mogą pogodzić się z tą wielką stratą.

Kamilu gdziekolwiek teraz jesteś, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach przyjacielu!