niedźwiedź

Niedźwiedź na wolności budzi grozę i strach, w klatce? Podziw. Nie jedno ZOO, ma specjalny wybieg właśnie przeznaczony dla niedźwiedzi. Oglądamy je wtedy przez kraty lub grube szkło i nie boimy się ich, jednak czy dla zwierzęcia jest to komfortowe.

Niedźwiedź został zamknięty na prawie dwadzieścia lat w klatce. Sam. Na pewno nie czuł się tam dobrze, jednak moment wyjścia na wolność jest piękny.

Niedźwiedź zamknięty na blisko 20 lat w klatce

Wyobraźcie sobie jak trudne i okropne musi być życie w klatce. Wbrew swojej woli. Bez możliwości eksplorowania zewnętrznego świata. Kai został ukradziony od swojej matki i wrzucony do ciasnego kojca. Spędził z nim 17 lat.

Niedźwiedź o imieniu Kai spędził lata w klatce w Ainu Culture Museum w Japonii. On, 27-letnia Hanako, samiec Amu i jego brat Riku wszyscy żyli w osobnych klatkach. Nie mogli spędzać czasu ze sobą.

Turyści przyszli na ratunek niedźwiedziowi

Na szczęście turyści zobaczyli w jak okropnych warunkach żył niedźwiedź. Uznali, że jest to znęcanie się nad zwierzętami. Skontaktowali się więc z Yorkshire Wildlife Park w Anglii, którzy zajmują się dzikimi zwierzętami. Prosili o pomoc w tej trudnej sprawie, na szczęście fundacja zgodziła się zrobić wszystko co będzie w ich mocy.