nowonarodzone szczeniaki

Bycie w ciąży jest jednym z najcenniejszych momentów w życiu kobiety. Wiele kobiet mówi, że będąc w ciąży ich priorytetami było bezpieczeństwo dziecka i bezpieczny poród. Przyszłe mamy liczą dni, minuty i sekundy, do momentu kiedy nie zobaczą swojego potomka. Dzień, w którym się rodzi dziecko, często jest najlepszym dniem w życiu kobiety. Jednak my nie o ludziach, a o psach. I suni w typie rasy Golden Retriever. Jej nowonarodzone szczeniaki rozpuszczą wasze serca.

Nowonarodzone szczeniaki

Ludzkie narodziny na bok, nie ma to jak zobaczenie nowonarodzonych szczeniąt. Są tak urocze, że nawet jeśli już macie zwierzaka i nie możecie im pomóc, to i tak z wielką chęcią byście je przygarnęli.

Chcemy, żebyście poznali Rosie, Golden Retriever, która w zaawansowanej ciąży trafiła do rodziny zastępczej. Została odebrana rodzinie, która nie opiekowała się należycie psem. Neuse River Golden Retriever Rescue zajęło się Rosie, jednocześnie znajdując dla niej parę doświadczonych pomocników.

Sunia była zdezorientowana

Na zdjęciach, dumna mama, Rosie, wygląda na zdezorientowaną, ale to nie przeszkodza jej w opiece nad jej cętkowanymi dziećmi. Katie i John nazwali cztery czarno-białe nowonarodzone szczeniaki Daisy, Betsy, Clarabelle i Moo. Nie wiadomo, jaki pies jest ojcem miotu, ale najwyraźniej nie był podobny do suni rasy golden retriever.

Rodzice zastępczyni mówią, że Rosie jest wspaniałą mamą. Katie opublikowała zdjęcie Rosie z jej czarno-białymi szczeniętami na Reddicie, nie spodziewając się, że jej pupilka stanie się tak popularna. Zdjęcie zostało polubione 90 000 razy; świetne statystyki dla pierwszego postu Katie na Reddicie.

Wygląd psiaków zniewala

Szczeniaki w żadnym stopniu nie przypominają Rosie. Gdyby zastępcza rodzina goldenki nie wiedziała, że jest ona w ciąży, pomyśleliby, że sunia zajęła się porzuconymi maluchami. Jednak oboje byli obecni przy porodzie szczeniaków i wiedzą, że Rosie na pewno jest ich biologiczną mamą. Maluchy wyglądają jak małe krówki. Nowonardzone szczeniaki przebywają w domu zastępczym, jak będą odpowiednio duże i dorosłe będą szukać kochających rodzin.

nowonarodzone szczeniaki nowonarodzone szczeniaki nowonarodzone szczeniaki

Zobacz także:

  1. Nie żyje największy z psich bohaterów. Zabili go w bestialski sposób
  2. Pies i upał. Jak sprawić, żeby nie cierpiał i było mu lżej
  3. Pies ŻYWĄ TARCZĄ. Ilość śrutu znalezionego w jego ciele PRZERAŻA