Ten piesek nazywa się Rafa i padł on ofiarą bardzo bestialskiego, ludzkiego okrucieństwa. Właściciel pieska odciął mu język, ponieważ denerwowało go jego częste szczekanie.

Odciął mu język

O całym zdarzeniu dowiedzieli się sąsiedzi, którzy bez zastanowienia wtargnęli do domu mężczyzny, mało nie rozszarpując go na strzępy. O zaistniałej sytuacji od razu poinformowali policję i organizację ratującą zwierzęta.

Gdy ratownicy przybyli na miejsce, błyskawicznie przetransportowali pieska do weterynarza. Mimo ogromnego bólu, piesek był bardzo spokojny.

Język psa jest bardzo istotny narządem, bez którego życie byłoby wręcz niemożliwe. Dlatego Rafa musiał przejść szereg operacji, które dałyby mu szansę normalnie funkcjonować.

Nowa rodzina

Po hospitalizacji piesek rozpoczął leczenie i nowe życie w rodzinie zastępczej. Musiał nauczyć się od nowa jeść i pić, ale błyskawicznie robił postępy.

Właściciel psa, który wyrządził mu tę krzywdę, odpowie teraz przed sądem za okrucieństwo wobec zwierząt. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

  1. Pies ŻYWĄ TARCZĄ. Ilość śrutu znalezionego w jego ciele PRZERAŻA
  2. Bestie! Nastolatki spaliły żywcem szczeniaki! Film wrzucili do sieci
  3. Pies zaczął szturchać ciężarną opiekunkę. Uratował jej tym życie