Pół roku w greckiej willi z 60 kotami. Ogłoszenie o pracę zostało udostępnione dziesiątki tysięcy razy

0
1642

Grecka artystka udostępniła oryginalne ogłoszenie o pracę. Chętnych na jedno miejsce są tysiące. Zgłoszenia nadal napływają, mimo to, kobieta nie zakończyła jeszcze rekrutacji. Płatna oferta z widokiem na Morze Egejskie w towarzystwie blisko 60 kotów. Czy to nie praca marzeń? My rozważamy 😀

Kobieta zamieściła nietypowe ogłoszenie o pracę

“Płatna oferta pracy z kotami, to nie żart przyjaciele, zweryfikujcie, jeśli macie chęć” – tak rozpoczęła kobieta wpis na profilu schroniska, które prowadzi. Jest to schronisko tzw. bez klatek. 

Artystka poszukuje odpowiedzialnej osoby, najlepiej po 45. roku życia. Obowiązkami zatrudnionej osoby będzie karmienie zwierząt, podawanie leków, a w razie wypadku zabieranie do weterynarza. Dodatkowym atutem będzie wykształcenie technika weterynaryjnego. Właścicielka podkreśla, że część z tych kotów ma trudne charaktery. Zwierzęta były bezdomne, zanim znalazły się w sanktuarium prowadzonym przez kobietę. Prowadzona przez nią organizacja charytatywna jest zarejestrowana i jest “schroniskiem bez klatek”. 

Warunki zatrudnienia do pracy z kotami

Osoba, która zostanie zatrudniona, będzie wdrażana do pracy już od października. Wtedy spędzi tam od 1 do 4 tygodni, w celu zapoznania się ze zwierzętami. Od 1 listopada ma zacząć płatną pracę, na pół roku. 

Zatrudniony będzie miał wypłacane wynagrodzenie, ale artystka zapewnia także darmowe zakwaterowanie w swojej willi, która znajduje się nad brzegiem Morza Egejskiego. 

Artystka w ogłoszeniu zamieściła wyjątkowe i piękne zdjęcia

Ogromne zainteresowanie użytkowników szybko przerosło jej oczekiwania i kobieta dowiedziała się od znajomych, że ogłoszenie obiegło światowe media, w tym BBC. W tę niedzielę napisała, że nadal przyjmuje zgłoszenia, ale w weryfikacji pomagają jej przyjaciele. Podkreśliła, że zależy jej na osobie, która potraktuje pracę bardzo poważnie i zrozumie, że oprócz miło spędzonego czasu opiekunowi często mogą towarzyszyć trudne wyzwania.

Galeria

Niesamowity widok blisko 60 kotów na tle Morza Egejskiego

 

Zobacz także:

  1. Matka z córką katowały szczeniaka, próbowały go brutalnie zabić

  2. Psa potrącił samochód, wpadł do rzeki i się topił. Z pomocą przyszli niezwykli ludzie

  3. Najzabawniejsze zwierzęta uchwycone na zdjęciach. Spróbuj się nie śmiać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *