Opieka nad psem

Opieka nad psem może być naprawdę super. Patrzenie jak nasz psiak dojrzewa, uczy się nowych sztuczek czy komend, jest cudowne. Czujemy się na pewno wtedy dumnymi rodzicami.

Opieka nad psem to nie tylko komendy, rzucanie mu piłki czy kupienie legowiska, ale także żywienie, chodzenie do weterynarza, szkolenia, wychowanie.

Opieka nad psem. Śmieszne psy 2018. Śmieszne psy zdjęcia.

Kiedy pies ma zły humor, to przychodzi do swojego opiekuna, na dzienną porcję miłości, głaskania po brzuszku i drapania za uchem. My ludzie, jeśli czujemy się źle, wolimy przytulić się do naszego zwierzaka pod ciepłym kocykiem i zakopać się w ciemne strony internetu.

Nie jeden miłośnik zwierząt na pewno spędził wieczór, oglądając śmieszne zwierzęta w internecie. Zdaniem naukowców taki sposób spędzania czasu działa uspokajająco oraz poprawia nam samopoczucie, pozwoli nam także na osiąganie lepszych wyników zarówno w pracy, jak i w szkole.

Bardzo śmieszne psy. Śmieszny psy gif.

Naukowcom z Uniwersytetu w Hiroszimie udało się udowodnić, iż oglądanie małych futrzaków poprawia naszą wydajność, zwłaszcza gdy jakieś zadanie wymaga od nas dużej i długotrwałej koncentracji.

Osoby, które tego rodzaju filmiki oglądały w internecie, po obejrzeniu stawały się bardziej opiekuńcze, a wykonywane przez nich zadania były wolniejsze, ale pracowali oni z większą dokładnością.

Śmieszne psy i dzieci. Psy youtube film.

Podsumowując, nie czuj się winny, jeśli spędziłeś kilkanaście minut czy nawet kilka godzin oglądając filmiki ze zwierzakami, gdyż ma to dobry wpływ na Twoje samopoczucie, zwiększa poziom empatii i stajesz się także bardziej opiekuńczy, a Twoja koncentracja się poprawia.

Dla fanów śmiesznych filmików i zdjęć w roli naszych ulubionych pupilów stworzyliśmy małą galerię, w której znajdziecie 15 śmiesznych psów.

Miłego oglądania!

opieka nad psem