otoz animals

OTOZ Animals jest ogólnopolską organizacją, jak sama pełna nazwa wskazuje – Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt. W wielu miastach działają odnogi tej organizacji i własnie oddziału jasielskiego dotyczy ten artykuł. Pod opiekę OTOZ Animals Jasło trafił kociak. Jego stan jest bardzo ciężki, ma pękniętą czaszkę i zmiażdżony nos. Przyczyną, jak zwykle w takich sytuacjach, jest człowiek. Ich konto świeci pustkami, dlatego musieli wystąpić z rozrywającym serce apelem. Pomóż im pomagać.

OTOZ Animals Jasło: pod opiekę fundacji trafił kociak w skrajnym stanie

OTOZ Animals Jasło przyjęło pod swoją opiekę, mimo wielkiego powakacyjnego obłożenia, kolejnego potrzebującego zwierzaka. Na ich drodze stanął kot. I to kot z bardzo mroczną przeszłością. 

Pierwsze badania wykazały, że kociak ma pękniętą czaszkę i całkowicie zmiażdżoną jedną przegrodę nosową, najprawdopodobniej od bardzo mocnego kopnięcia. Towarzystwo bardzo chce pomóc kociakowi w odzyskaniu sprawności i zdrowia, ale ich konto po wakacjach świeci pustkami. Dlatego musieli się zwrócić do ludzi o dobrych sercach o pomoc. Potrzebują naprawdę niewiele, żeby niewinnemu zwierzakowi pomóc. A wy pomożecie? Poniżej kilka informacji, jak może pomóc OTOZ Animals Jasło. 

Jak pomóc OTOZ Animals Jasło?

Na stronie www.pomagam.pl jest zorganizowana zbiórka. Do celu obecnie brakuje aż 84% z 900 złotych. To naprawdę nie jest wiele. Jeśli kilka osób o dobrych sercach zrobi przelew, zaraz będzie pełna suma, która pozwoli uratować Ferko. Kociak ma naprawdę wielką wolę życia, niestety jednak zaczyna powoli tracić nadzieję – zobaczcie zresztą na poniższych zdjęciach.

Nie zniechęcajcie się także tym, że np. suma zostanie zebrana. Konto OTOZ Animals Jasło naprawdę świeci pustkami, a zbliża się zima. Jest to, zaraz po wakacjach, najgorszy czas dla fundacji zwierzęcych. Więc jeśli macie ochotę pomóc, przelejcie pieniądze na ich rzecz – jeśli uzbiera się więcej, fundacja na pewno wyda je na słuszne cele, czyli ratowanie potrzebujących zwierząt. Poniżej wklejam także link do zbiórki oraz dane do przelewu. 

LINK DO ZBIÓRKI

Bank Pekao SA 57124023371111001075767203
CODE SWIFT / BIC :
PKOPPLPW
IBAN: PL 57124023371111001075767203
 

Jeśli chcecie w inny sposób pomóc fundacji, to obecnie szukają kogoś, kto byłby w stanie wykonać dla nich budki drewniane dla miejskich kotów. Drewno już jest, poszukiwana złota rączka. Jeśli nie macie takiej możliwości lub zdolności, fundacja z otwartym sercem przyjmie także karmę dla zwierząt, koce, miski czy smycze. Pomóż im pomagać.

Zobacz także:

  1. Strażnicy mieli pomóc. Na oczach ludzi znęcali się nad bezbronnym zwierzęciem
  2. Jesień jest groźna dla czworonogów. Jeśli to zignorujesz – Twój pies może umrzeć
  3. 15 zdjęć zwierzaków gwarantujących śmiech. Spadniesz z krzesła