otoz animals

OTOZ Animals Zielona Góra poinformowało na swoich profilach o rozdzierającym serce zdarzeniu. Dokładnie w miejscowości to tam doszło do tego makabrycznego odkrycia. Zmaltretowany praktycznie na śmierć pies konał samotnie w lesie. Pewnym jest, że to człowiek skazał go na takie cierpienie. Pękły nam serca. OTOZ Animals musi także prosić o pomoc dobrych ludzi, wystąpili z rozrywającym apelem

OTOZ Animals jest ogólnopolską fundacja działającą na rzecz zwierząt. Codziennie mierzą się z nieszczęściem naszych braci mniejszych, które w większości sytuacji wynika z głupoty i nieświadomości ludzi. Sytuacje z którymi codziennie się mierzą, nie jednego całkowicie by załamały. Jednak Ci ludzie mierzą się z tym każdego dnia, bo wiedzą że wiele tych psiaków mogą jednak uratować. Mimo smutku i okrucieństwa wobec najsłabszych.

OTOZ Animals Zielona Góra potrzebuje pomocy od dobrych ludzi. Masz dobre serce? Czytaj dalej

W Drzonowie doszło dwa dni temu do makabrycznego odkrycia. Mężczyzna szukający grzybów w miejscowym lesie, zobaczył w ściółce konającego psa. Zwierzę było tak skatowane, że podczas próby podniesienia, przeraźliwie wyło. Grzybiarz natychmiast skontaktował się z fundacją OTOZ Animals Zielona Góra.