Owczarek kaukaski został znaleziony martwy na drodze nr 167. Sprawca dopuścił się strasznego okrucieństwa, a później pozbył się cała zwierzęcia jak rzeczy. Sprawą zajęła się Straż Miejska, która apeluje o pomoc w identyfikacji sprawcy. 

Owczarek kaukaski zginął od uderzenia tępym narzędziem w głowę. Jego czaszka pękła i to było bezpośrednią przyczyną śmierci – zwierzak umierał w męczarniach. Według wstępnych oględzin wiek zwierzęcia został określony na 10 lat. O sprawie jako pierwszy poinformował facebookowy fan page Powiat Białogardzki News 24, a teraz informujemy my. Zależy nam na identyfikacji i znalezienia sprawcy tego brutalnego czynu. 

Owczarek kaukaski zamordowany, poszukiwany sprawca

Strona Powiat Białogard News 24 prosi o kontakt wszystkich rozpoznających pieska o pomoc w ujęciu sprawcy tego obrzydliwego przestępstwa. Według zeznań mieszkańców w okolicy widziany był biały samochód terenowy na szczecińskich numerach rejestracyjnych. Powstał nawet wstępny rysopis kierowcy. 

Jego kierowcą był wysoki mężczyzna. Niewykluczone jest, że to właśnie on postanowił zabić psa i porzucić jego ciało, więc wstępne podejrzenie padło na niego. Wszyscy mogący posiadać jakiekolwiek informacje na ten temat, proszeni są o kontakt z profilem Powiat Białogardzki News 24. Strona gwarantuje całkowitą anonimowość.

Co jest z tymi ludźmi? Trzeba być bez serca, żeby w taki sposób potraktować psa. Jeśli zrobił tak ze zwierzakiem, to niedługo może zrobić to z człowiekiem. Trzeba zwiększyć kary za znęcanie się nad zwierzętami, to jakieś szaleństwo; Karać i jeszcze raz karać takich oprawców powinno się zawsze opublikować zdiecie. Jakim trzeba być potworem, żeby tak skrzywdzić najwierniejszego przyjaciela człowieka. Mam nadzieję, że dopadnie cię ręką sprawiedliwości; Ludzie, którzy biorą pod opiekę zwierzęta, powinni przechodzić testy psychologiczne. Jakim trzeba być świrem i zwyrodnialcem? – pod postem rozwścieczeni internauci.

Fot. Facebook/Powiat Białogardzki News 24

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znęcał się okrutnie nad psem, koniec historii rozerwie Ci serce. Odpowie za to?
  2. Ostatkiem sił położył się na kobiecie. Strażacy byli zdruzgotani
  3. Koszmar stanie się prawdą? Polacy narażają swoje zwierzęta na choroby i śmierć

źródło: Facebook.pl/Powiat Białogardzki News 24